Päevakirurgilised operatsioonid nüüd ka Tartu Raatuse Confidos

05.01.2024

Confido Tartu Raatuse kliinik laiendas kirurgiliste protseduuride ja operatsioonide valikut ning detsembris tehti esimesed üldanesteesias adenoidide ja kurgumandlite eemaldamise operatsioonid.

„Töötame iga päev selle nimel, et saaksime oma patsientidele pakkuda veelgi terviklikumat raviteekonda ja teenuste valikut. On suur rõõm tõdeda, et meiega on liitunud nii paljud kogemustega arstid ja kirurgid,“ sõnas Confido Tartu Raatuse kliiniku juht Margot Bergmann.

„Operatsioone teevad Confido Tartu Raatuse kliinikus kõrva-nina-kurguarstid dr Epp Pool, dr Raiko Tiganik ja dr Linda Sõber, ortopeedid dr Hardi Kaljurand, dr Aivar Pintsaar, dr Alo Kullerkann ja dr Karl Pintsaar. Üldkirurgilisi lõikusi teevad dr Tiit Vaasna ja dr Terje Arak ning plastika-ning rekonstruktiivkirurgilisi operatsioone teeb dr Terje Arak. Lähiajal laieneb operatsioonide valik veelgi,“ lisas Bergmann.

Enne kirurgilist protseduuri ja operatsiooni on vajalik visiit eriarstile, kes koostab raviplaani. Teenuste eest saab tasuda mitmel moel. Mitmeid operatsioone hüvitab Tervisekassa, lisaks omafinantseeringule on võimalik kasutada ka vabatahtlikku ravikindlustust (tööandja lisahüvena) ning tasuda mitmes osas.