Arstid

Confidos töötab lai valik arste ja erinevaid spetsialiste, kes annavad Sulle nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meie üld- ja perearstide poole võid pöörduda nii ootamatute ja äkiliste kui ka krooniliste tervisemurede korral. Lisaks töötavad Confidos kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilist abi. Confidos on võimalik teha palju erinevaid uuringuid kohapeal, vajadusel suuname uuringutele teistesse raviasutustesse. Meie arstid teostavad ka ise lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure kuni operatsioonideni välja.

Vali arst

Uroloogi konsultatsioon

Uroloog tegeleb meeste kuse- ja suguelundite ning naiste kuseelundite haigustega, nii kaasasündinud arenguhäiretega kui elu vältel tekkinud haigustega (kasvajad, neerukivitõbi, eesnäärme suurenemine, uriinipidamatus, traumad).

Confido suurte kogemustega uroloogid aitavad selgusele jõuda, millistel juhtudel on vajalikud spetsiifilisemad uuringud või kirurgiline ravi. Konsultatsiooni raames tehakse vajadusel ka ultraheliuuring neerudele, kusepõiele või eesnäärmele.

Dr Tamm on spetsialiseerunud urineerimishäirete ja uriinipidamatuse medikamentoossele ja kirurgilisele ravile. Vajadusel koostab arst ravi- ja tegutsemisplaani, sh annab soovituse, milline raviasutus ja arst on sobivaimad ning kuidas vältida probleemide süvenemist.

Meie uroloogide poole soovitame pöörduda kuse- ja suguelundite kasvajate regulaarseks järelkontrolliks. Korduva neerukivitõve puhul aitame läbi viia ainevahetusuuringud, mis selgitavad neerukivi tekkepõhjuseid.

Arstid saavad patsiendi jaoks oluliselt rohkem ära teha, kui ta probleemide ilmnedes jõuab arsti juurde võimalikult vara.

Hind

100 €

Broneeri aeg

Toomas Tamm

Dr Toomas Tamm

Uroloog

Doktorist lähemalt
uroloogi konsultatsioon

Dr Aare Mehik

Uroloog

Doktorist lähemalt
uroloogi konsultatsioon

Dr Roman Rusman

Uroloog

Doktorist lähemalt
Broneeri aeg