Arstid

Confidos töötab lai valik arste ja erinevaid spetsialiste, kes annavad Sulle nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meie üld- ja perearstide poole võid pöörduda nii ootamatute ja äkiliste kui ka krooniliste tervisemurede korral. Lisaks töötavad Confidos kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilist abi. Confidos on võimalik teha palju erinevaid uuringuid kohapeal, vajadusel suuname uuringutele teistesse raviasutustesse. Meie arstid teostavad ka ise lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure kuni operatsioonideni välja.

Vali arst

Kardioloogi konsultatsioon

Südamearst ehk kardioloog tegeleb südame- ja veresoonkonna haiguste diagnoosimise ja raviga, annab eksperthinnangu olemasolevale diagnoosile ja raviskeemile, nõustab haigusest taastumisel ja teostab keeruliste krooniliste haiguste järelkontrolli. Vajadusel hindavad arstid kaebuste ja haigusnähtude põhjuslikke seoseid võimalike südamehaigustega ehk tegelevad diferentsiaaldiagnostiliste juhtudega – erinevate südamehaiguste omavahelise eristamisega.

Soovitame pöörduda meie kardioloogide konsultatsioonile, kui on vajalik raviskeemi või selle tulemuslikkuse hindamine. Samuti siis, kui senise raviskeemiga ei ole saavutatud soovitud tulemusi, ravi ajal esineb halba enesetunnet ning soovimatuid kõrvalnähte ja raviskeemi oleks tõenäoliselt tarvis muuta. Meie keskuses töötavad suurte kogemustega kardioloogid, kes on oma eriala tippeksperdid. Prof Viigimaa konsultatsiooni hind on 150 eurot, dr Masiku, dr Uuetoa ja dr Sergi konsultatsiooni hind 100 eurot.


Hea patsient on enda haigust aktsepteeriv patsient, kes saab aru, et eeskätt peab ta ise oma tervisesse ja ravisse panustama, usaldades arste ja arvestades nende soovitustega.

Broneeri aeg

Margus Viigimaa

Prof Margus Viigimaa

Südametervise arst, kardioloog

Professorist lähemalt
Sirje Masik

Dr Sirje Masik

Kardioloog

Doktorist lähemalt
Tiina Uuetoa

Dr Tiina Uuetoa

Kardioloog

Doktorist lähemalt
Hasso Uuetoa

Dr Hasso Uuetoa

Rütmihäirete arst, kardioloog

Doktorist lähemalt
Martin Serg

Dr Martin Serg

Kardioloog

Doktorist lähemalt
Broneeri aeg