Kõrva nina kurguarst kõrva-nina-kurgu arst kõrvaarst kurguarst ninaarst otorinolarüngoloog nohu köha adenoid mandlid kurguvalu ninaverejooks kurgumandlid mandlite eemaldamine kuulmise kadu

Kõrva-nina-kurguhaigused

Kõrva-nina-kurguarst tegeleb täiskasvanute ja laste kõrva-nina-kurguhaiguste diagnoosimise ja raviga. Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse kõrva-nina-kurguarsti ehk otorinolarüngoloogi vstuvõtule: nohu, köha, kurguvalu, ninaverejooksud, kurgumandlite eemaldamine, adenoidi eemaldamine, kuulmise kadu.

Kõrva-nina-kurguhaiguste õde teostab kuulmise testi uuringut (toonaudiomeetria skriining).

Kõrva-nina-kurguarsti või kõrva-nina-kurguhaiguste õe vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata. Haigekassa poolt rahastatud vastuvõtt toimub vaid saatekirja olemasolul.

Vaata lisaks:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Kõrva-nina-kurguarsti vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Kõrva-nina-kurguarst ehk otorinolarüngoloog tegeleb kõrva-nina-kurguhaiguste diagnostika ja raviga nii täiskasvanutel kui ka lastel.

  Soovitame tulla kõrva-nina-kurguarsti vastuvõtule, kui teil on kaebusi või kahtlustad mõnd ägedat või kroonilist kõrva-nina-kurguhaigust, kui teil on probleeme ninahingamisega või esinevad sagedased ninaverejooksud, samuti siis, kui vajad ekspertarvamust kurgmandlite või adenoidide eemaldamise osas või kui teie hingamine on magades häiritud.

  Vastuvõtul teeb kõrva-nina-kurguarst kõrva-nina-kurgualase läbivaatuse, hindab kaebuseid ja otsustab täiendavate uuringute vajalikkuse üle. Vastuvõtt sisaldab oto- ja rinomikroskoopiat, epifarüngoskoopiat ja indirektset larüngoskoopiat. Vajadusel suunab otorinolarüngoloog audiomeetria uuringule kuulmisteravuse mõõtmiseks.

  See teenus on broneeritav ka üleriiklikus Digiregistratuuris »

  Kõrva-nina-kurguarsti konsultatsioon
  100 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Kõrva-nina-kurguarsti vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid