Arstid

Confidos töötab lai valik arste ja erinevaid spetsialiste, kes annavad Sulle nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meie üld- ja perearstide poole võid pöörduda nii ootamatute ja äkiliste kui ka krooniliste tervisemurede korral. Lisaks töötavad Confidos kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilist abi. Confidos on võimalik teha palju erinevaid uuringuid kohapeal, vajadusel suuname uuringutele teistesse raviasutustesse. Meie arstid teostavad ka ise lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure kuni operatsioonideni välja.

Vali arst

Pere- ja üldarsti konsultatsioon

Pere- ja üldarstid tegelevad igas vanuses patsientide tervisealaste murede ja haiguste ennetusega. Pere- ja üldarstid diagnoosivad ning ravivad suuremat osa haigustest.

Sagedasemad põhjused pere- ja üldarsti poole pöördumiseks on erinevad ägedad põletikulised haigused, luu- ja liigeshaigused, krooniliste haiguste ravi jälgimine, retseptide pikendamine või tervisetõendite väljastamine. Pere- ja üldarstid teevad väiksemaid kirurgilise protseduure nagu lihtsamate haavade sulgemine. Oluline osa pere- ja üldarsti tööst on ka anda patsientidele nõu ning aidata erinevate haiguste, näiteks südame- ja veresoonkonna probleemide või suhkruhaiguse ennetamisel.

Pere- ja üldarstid saavad vajadusel patsienti suunata erinevatele vereanalüüsidele, radioloogilistele uuringutele või mõne muu spetsialisti või eriarsti vastuvõtule.


Hind

60 €


Broneeri aeg

Eve Kivistik

Dr Eve Kivistik

Peremeditsiini eriarst

Doktorist lähemalt
Eret Jaanson

Dr Eret Jaanson

Peremeditsiini eriarst

Doktorist lähemalt
Iris Koort

Dr Iris Koort

Peremeditsiini eriarst

Doktorist lähemalt
Marko Ölluk

Dr Marko Ölluk

Peremeditsiini eriarst

Doktorist lähemalt
Pall Kaarel Laas Sigurdsson

Dr Páll Kaarel Laas Sigurðsson

Üldarst

Doktorist lähemalt
Maarja Andresson

Dr Maarja Andresson

Üldarst

Doktorist lähemalt
Jana Merisalu

Dr Jana Merisalu

Perearst

Doktorist lähemalt
Broneeri aeg