Üldarst perearst arst õendus retsepti pikendamine haavaravi haava sulgemine vaktsineerimine ravi haiguse ravi tervisetõend niitide eemaldamine haigusleht esimene arst

Üld- ja peremeditsiin, õendus

Perearst või üldarst on tervisemurega inimese esimeseks kontaktiks. Perearst või üldarst aitab ravida ja ennetada haiguseid, ta teostab väiksemaid kirurgilisi protseduure, suunab patsiendi uuringutele ja võtab analüüse, vaktsineerib, seob haavu, eemaldab niite. Peamised põhjused ja probleemid, miks perearsti poole pöördutakse: ägedad põletikulised haigused, luu- ja liigeshaigused, krooniliste haiguste ravi jälgimine, retseptide pikendamine või tervisetõendite väljastamine.

Üldarsti või perearsti vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata. Confido perearstid ei osuta teenuseid Haigekassa lepingu raames ehk meie perearstidel puudub nimistu.

Vaata lisaks:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Üldarsti / perearsti vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Pere- ja üldarstid tegelevad igas vanuses patsientide tervisealaste murede ja haiguste ennetusega. Pere- ja üldarstid diagnoosivad ning ravivad suuremat osa haigustest.

  Sagedasemad põhjused pere- ja üldarsti poole pöördumiseks on erinevad ägedad põletikulised haigused, luu- ja liigeshaigused, krooniliste haiguste ravi jälgimine, retseptide pikendamine või tervisetõendite väljastamine. Pere- ja üldarstid teevad väiksemaid kirurgilise protseduure nagu lihtsamate haavade sulgemine. Oluline osa pere- ja üldarsti tööst on ka anda patsientidele nõu ning aidata erinevate haiguste, näiteks südame- ja veresoonkonna probleemide või suhkruhaiguse ennetamisel.

  Pere- ja üldarstid saavad vajadusel patsienti suunata erinevatele vereanalüüsidele, radioloogilistele uuringutele või mõne muu spetsialisti või eriarsti vastuvõtule.

  Üldarsti konsultatsioon Tartu Raatuse kliinikus ja Kiirkliinikus
  50 €
  30 min
  Üldarsti konsultatsioon Tallinnas ja Kiirkliinikutes
  60 €
  30 min
  Perearsti konsultatsioon Tallinnas ja Kiirkliinikutes
  90 €
  30 min
  Üldarsti kaugkonsultatsioon (Telefoniteel)
  50 €
  15 min
  Üldarsti kaugkonsultatsioon (Videokonsultatsioon)
  50 €
  15 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  6. korrus, Raatuse 21, Tartu
  Nautica kiirkliinik
  Ahtri 9, Tallinn
  Lasnamäe kiirkliinik
  Mustakivi 13, Tallinn
  Lõunakeskuse kiirkliinik
  Ringtee 75, Tartu
  Rocca Al Mare kiirkliinik
  Paldiski maantee 102, Tallinn
  Viru Keskuse kliinik, keskuse 4. korrus
  Viru Väljak 4, Tallinn
  Näita rohkem

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Üldarsti / perearsti vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid