Üld- ja peremeditsiin, õendus

Perearst või üldarst on tervisemurega inimese esimeseks kontaktiks. Perearst või üldarst aitab ravida ja ennetada haiguseid, ta teostab väiksemaid kirurgilisi protseduure, suunab patsiendi uuringutele ja võtab analüüse, vaktsineerib, seob haavu, eemaldab niite.

Perearst või üldarst on tervisemurega inimese esimeseks kontaktiks. Perearst või üldarst aitab ravida ja ennetada haiguseid, ta teostab väiksemaid kirurgilisi protseduure, suunab patsiendi uuringutele ja võtab analüüse, vaktsineerib, seob haavu, eemaldab niite. Peamised põhjused ja probleemid, miks perearsti poole pöördutakse: ägedad põletikulised haigused, luu- ja liigeshaigused, krooniliste haiguste ravi jälgimine, retseptide pikendamine või tervisetõendite väljastamine.

Üldarsti või perearsti vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata. Confido perearstid ei osuta teenuseid Tervisekassa (Haigekassa) lepingu raames ehk meie perearstidel puudub nimistu.

Vaata lisaks:

Üldarsti / perearsti vastuvõtt

Otsi vabasid aegasid

Pere- ja üldarstid tegelevad igas vanuses patsientide tervisealaste murede ja haiguste ennetusega. Pere- ja üldarstid diagnoosivad ning ravivad suuremat osa haigustest.

Sagedasemad põhjused pere- ja üldarsti poole pöördumiseks on erinevad ägedad põletikulised haigused, luu- ja liigeshaigused, krooniliste haiguste ravi jälgimine, retseptide pikendamine või tervisetõendite väljastamine. Pere- ja üldarstid teevad väiksemaid kirurgilise protseduure nagu lihtsamate haavade sulgemine. Oluline osa pere- ja üldarsti tööst on ka anda patsientidele nõu ning aidata erinevate haiguste, näiteks südame- ja veresoonkonna probleemide või suhkruhaiguse ennetamisel.

Pere- ja üldarstid saavad vajadusel patsienti suunata erinevatele vereanalüüsidele, radioloogilistele uuringutele või mõne muu spetsialisti või eriarsti vastuvõtule.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Rocca Al Mare kiirkliinik
Paldiski maantee 102, Tallinn
Viru Keskuse Kiirkliinik
Viru Väljak 4, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Üldarsti konsultatsioon Tartu Raatuse kliinikus
50 €
30 min
Üldarsti konsultatsioon Tallinnas ja Kiirkliinikutes
60 €
30 min
Perearsti konsultatsioon Tallinnas ja Kiirkliinikutes
90 €
30 min
Üldarsti kaugkonsultatsioon (Telefoniteel)
50 €
15 min
Üldarsti kaugkonsultatsioon (Videokonsultatsioon)
50 €
15 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses