Pediaatria (lapsed, lastearst)

Pediaater ehk lastearst tegeleb igas vanuses laste ja kuni 18-aastaste noorukite haiguste ennetamise, diagnoosimise ja raviga. Lastearstid teevad koostööd mitmete valdkondade spetsialistidega ning vajadusel suunavad lapse sobiliku arsti poole.

Pediaater ehk lastearst tegeleb igas vanuses laste ja kuni 18-aastaste noorukite haiguste ennetamise, diagnoosimise ja raviga. Lastearstid teevad koostööd mitmete valdkondade spetsialistidega ning vajadusel suunavad lapse sobiliku arsti poole. Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse lastearsti vastuvõtule: lastehaigused, probleemid lapse arengus, vastsündinu sõeluuring, lapse vaktsineerimine.

Confidos töötavad mitmed lastele keskendunud spetsialistid ja arstid: eripedagoog-nõustaja, laste pulmonoloog, laste neuroloog, laste psühhiaater, lasteõde, füsioterapeut ja allergoloog.

Lastearsti vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata. Tervisekassa (Haigekassa) poolt rahastatud vastuvõtt toimub vaid saatekirja olemasolul.

Vaata lisaks:

Lastearst-allergoloogi vastuvõtt

Otsi vabasid aegasid

Lastearst-allergoloog ravib ja nõustab lapsi, kellel on allergilisi kaebuseid või kellel on juba diagnoositud astma, allergiline nohu, toiduallergia, naha allergilised haigused ja muud kroonilised ning korduvad hingamisteede haigused. Tihtipeale suunab arst allergia selgitamiseks erinevatele testidele (nt allergeenide vastaste antikehade testid verest, nahatorketestid või spiromeetria).

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Lastearst-allergoloogi konsultatsioon
90 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses
Tervisekassa vastuvõtt