Arstid

Confidos töötab lai valik arste ja erinevaid spetsialiste, kes annavad Sulle nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meie üld- ja perearstide poole võid pöörduda nii ootamatute ja äkiliste kui ka krooniliste tervisemurede korral. Lisaks töötavad Confidos kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilist abi. Confidos on võimalik teha palju erinevaid uuringuid kohapeal, vajadusel suuname uuringutele teistesse raviasutustesse. Meie arstid teostavad ka ise lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure kuni operatsioonideni välja.

Vali arst

Veresoontekirurgi konsultatsioon

Veresoontekirurg diagnoosib arterite- ja veenihaigusi, teeb uuringuid ja määrab ravi. Samuti annab eksperthinnangu seisundile ja raviplaanile, jälgib krooniliste haiguste kulgu ja teeb regulaarset järelkontrolli. Soovitame pöörduda meie veresoontekirurgi konsultatsioonile arteri- ja veenihaiguste kahtluse korral, eksperdilt täpse seisundi ja ravivajaduse hinnangu saamiseks, ennetusmeetodite ning konservatiivsete ja kirurgiliste ravivõimaluste selgitamiseks, ravijärgse kontrolli teostamiseks. Veresoontekirurg dr Tiit Kivistik teostab ka perifeersete veresoonte auditit ehk terviklikku hindamist.

Auditi eesmärk on anda hinnang veresoonte seisundi kohta ning sellest tulenev konkreetne ravi- ja tegutsemisplaan, sh ravimeetodi valik ning milline raviasutus ja arst on sobivaim. Samuti annab arst auditi põhjal edasisi soovitusi probleemide tekkimise või süvenemise vältimiseks.

Minu 14 aastane veresoontekirurgi töökogemus tähendab üle 3000 teostatud operatsiooni ja annab kindluse, et minuga koos leiad oma probleemile parima võimaliku lahenduse.

Dr Kivistik

100 €

Dr Vilkevicius

70 €

Broneeri aeg

Tiit Kivistik

Dr Tiit Kivistik

Veresoontekirurg

Doktorist lähemalt
veresoontekirurgi konsultatsioon

Prof Gintaris Vilkevicius

Veresoontekirurg

Professorist lähemalt
Broneeri aeg