Vali

  Veresoontekirurgi konsultatsioon

  Näita vabasid aegasid

  Veresoontekirurg diagnoosib arterite- ja veenihaigusi, teeb uuringuid ja määrab ravi. Samuti annab eksperthinnangu seisundile ja raviplaanile, jälgib krooniliste haiguste kulgu ja teeb regulaarset järelkontrolli. Soovitame pöörduda meie veresoontekirurgi vastuvõtule arteri- ja veenihaiguste kahtluse korral, eksperdilt täpse seisundi ja ravivajaduse hinnangu saamiseks, ennetusmeetodite ning konservatiivsete ja kirurgiliste ravivõimaluste selgitamiseks, ravijärgse kontrolli teostamiseks.

  Veresoontekirurg dr Tiit Kivistik teostab ka perifeersete veresoonte auditit ehk terviklikku hindamist. Auditi eesmärk on anda hinnang veresoonte seisundi kohta ning sellest tulenev konkreetne ravi- ja tegutsemisplaan, sh ravimeetodi valik ning milline raviasutus ja arst on sobivaim. Samuti annab veresoontekirurg auditi põhjal edasisi soovitusi probleemide tekkimise või süvenemise vältimiseks.

  See teenus on broneeritav ka üleriiklikus Digiregistratuuris »

  Minu 14 aastane veresoontekirurgi töökogemus tähendab üle 3000 teostatud operatsiooni ja annab kindluse, et minuga koos leiad oma probleemile parima võimaliku lahenduse.

  Tähelepanu! Prof Gintaris Vilkeviciuse  emakeel on leedu keel. Tema vastuvõtt toimub õe kaasabil, kes on nii patsiendile kui arstile tõlgiks.

  Veresoontekirurgi konsultatsioon Dr Kivistik
  110 €
  Veresoontekirurgi konsultatsioon Dr Vilkevicius (toimub tõlgi kaasabil)
  90 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Veresoontekirurgi konsultatsioon

  Otsi vabasid aegasid