Laserepilatsioon (karvade eemaldamine)

Laserepilatsioon on tõhus viis vabanemaks keha karvadest sest eemaldab karvad püsivalt ja ei kahjusta nahka. Laserepilatsiooni võib teha kõikidele kehapiirkondadele ning vanuselist piirangut ei ole. Laserepilatsioon on suunatud karvanääpsule ja pigmendile (mis annab karvale värvuse). Mida tumedam ja tihedam karv, seda efektiivsem on ka laseri protseduur.

Laserepilatsioon jalgadel

Otsi vabasid aegasid

Jalgade laserepilatsioon on ohutu ja tõhus protseduur soovimatute karvade jäädavaks eemaldamiseks. Pärast laserepilatsiooni unustate karvakasvu jalgadel mitmeks aastaks. Confido Esteetilise meditsiini kliinikus kasutatakse jalgade laserepilatsiooniks rahvusvahelise klassi seadmeid ja protseduuri teeb ainult meditsiinilise kõrgharidusega personal.

Kuidas see toimib?

Lühiajaline dioodlaseri sähvatus mõjutab karvapigmenti melaniini, soojendades mõneks millisekundiks karvafolliikulit. Selle tagajärjel hävivad karva toitvad rakud, karv langeb välja ja lakkab kasvamast. Protseduur eemaldab olemasolevad karvad ja hoiab ära uute ning sissekasvanud karvade tekke ja kasvu. Sõltuvalt patsiendi individuaalsetest eripäradest väheneb pärast 6–10 protseduuri pikkust kuuri karvakasv jalgadel 80–99%.

Näidustused jalgade laserepilatsiooniks

Laserepilatsioon on näidustatud neile, kes on väsinud soovimatute jalakarvadega võitlemisest ja leiavad, et nende välimus on ebaesteetiline. Jalgade karvakasvu probleem on väga levinud. Isegi sellised karvad, mis ei ole väga tumedad, võivad naistel komplekse põhjustada. Eraldi näidustus on suur hulk sissekasvanud karvu jalgadel. Jalgade laserepilatsioon lahendab selle probleemi kiiresti ja delikaatselt ning – mis kõige tähtsam! – jäädavalt.

Vastunäidustused

  • Lahtised haavad ja põletikud alajäsemete nahal
  • Onkoloogilised haigused
  • Suur hulk sünnimärke jalgadel
  • Äge külmetushaigus (millega kaasneb palavik)
  • Rasedus ja imetamine
  • Suhkurtõbi
  • Vanus alla 16 aasta
  • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval

Vastunäidustused on suhtelised ning lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido Esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri. Kui patsient on alla 16 aasta vana, peab ta tulema konsultatsioonile koos ühe vanemaga.

Protseduurist

Laserkiir toimib valikuliselt karvapigmendile melaniinile. Lühiajalise kuumutamise tõttu hävivad karva toitvad rakud ning karv langeb välja ja lakkab kasvamast. Laserkiir praktiliselt ei mõjuta tervet nahka, mõjutades ainult karvafolliikuleid, seega on valu protseduuri ajal minimaalne. Protseduur kestab keskmiselt 15–60 minutit. Soovitatavad intervallid protseduuride vahel on 4–6 nädalat.

Protseduuri sammsammuline kirjeldus

Enne protseduuri eemaldatakse jalgade nahalt igasugune mustus. Silmad kaetakse kaitseprillidega, tehakse laserravi, mis on tajutav kipitustundena. Pärast protseduuri saab jalapiirkonna nahka ravida meditsiinilise antiseptikuga, vajaduse korral kasutatakse lisajahutust või kantakse peale regenereeriv preparaat.

Tulemused

Protseduuri tulemusena langevad mõned karvad välja kohe, mõned lähipäevil. Pärast protseduurikuuri väheneb karvakasv jalgadel kuni 99%.

Mida peab teadma enne protseduuri?

Laserikiir toimib ainult aktiivse kasvu staadiumis olevatele folliikulitele. Kui uued karvad tagasi kasvavad, tuleb laserepilatsiooni korrata. Paar päeva enne (1 päev enne) protseduuri peab jalgu raseerima. Kaks nädalat enne protseduuri vältige solaariumis käimist ja päevitamist.

Pärast protseduuri

Patsient võib kohe pärast jalgade laserepilatsiooni protseduuri naasta tavapärasesse ellu. Jalapiirkonna nahal on võimalik punetus, mis järgneva paari päeva jooksul iseenesest kaob. Esimesed 24 tundi ärge tehke jalanahka märjaks. 14 päeva jooksul pärast protseduuri vältige otsest päikest ja solaariumi ning kasutage õues olles päikesekaitsekreeme. Kasutage ka antiseptilisi vahendeid, mida Confido Esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde teile soovitab.

Võrdlev analüüs muude protseduuridega

Laserepilatsioon on kiire, tõhus ja suhteliselt valutu viis soovimatutest jalakarvadest vabanemiseks. Kui võrrelda seda protseduuri vahatamisega, on valu mitu korda väiksem. Pärast laserepilatsiooni ei teki jalanahal ärritust, sissekasvanud karvu, sisselõikeid ega muid tagajärgi, mis on omased muul meetodil karvade eemaldamisele.

Korduma kippuvad küsimused

Kas laserepilatsioon on tervisele kahjulik?

Protseduuri on kasutatud meditsiinis karvade eemaldamiseks aastakümneid ja see on täiesti ohutu. Protseduuri ajal ei avaldata negatiivset mõju patsiendi nahale ega organismile.

Mitu protseduuri hõlmab karvade täieliku eemaldamise kuur?

Tavaliselt on kuuri pikkus 6–10 protseduuri.

Kui kaua kestab jalgade karvade laserepilatsiooni protseduur Confido Esteetilise meditsiini kliinikus?

45–120 minutit, olenevalt valitud piirkonnast.

Mis on laserepilatsiooni eelis Confido kliinikus?

Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus; meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad kalleid ja tänapäevaseid maailmatasemel Lumenis LightSheer Duetti seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda kvaliteetseid ja ohutuid tulemusi minimaalsete ebamugavustega.

Kas tätoveeritud nahal saab laserepilatsiooni teha?

Ei, tätoveeringul olevate karvade epileerimiseks peate esmalt tätoveeringu eemaldama või epileerima selle ala mõne teise meetodiga, näiteks mehaaniliselt, mitte laseriga.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Viru Keskuse Kiirkliinik
Viru Väljak 4, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu

1.-30.09.23 on laserepilatsioon soodushinnaga. Broneerimisel kasuta sooduskoodi SEPTEMBER.

Hind

Teenus
Hind
Laserepilatsiooni-eelne konsultatsioon
Sooduskoodiga SEPTEMBER -20%
25 €
Epilatsioon põlvedel
Sooduskoodiga SEPTEMBER -20%
65 €
Epilatsioon reitel
Sooduskoodiga SEPTEMBER -20%
180 €
Epilatsioon säärtel
Sooduskoodiga SEPTEMBER -20%
150 €
Epilatsioon jalgadel kogu pikkuses
Sooduskoodiga SEPTEMBER -20%
270 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses