Ilu ja esteetika

Usalda oma ilu ja tervis professionaalide kätte!

Confido Viru Keskuse Esteetika Kliinikus ja Kiirkliinikus pakume mitmeid erinevaid kehahoolduseid ja näohoolduseid. Kõiki protseduure teostavad meditiinitöötajad või kutsetunnistusega kosmeetikud. Meie juures oled hoitud.

Saadaval on erinevad kehahooldused: krüolipolüüs, lööklaineteraapia, OxyGeneo süstevaba noorendus, keha koorimine, mesoteraapia ja plasmalifting. Pakume laserepilatsiooni kõikidele kehapiirkondadele.

Meie näohooldused toovad sulle kaunima ja tervema naha, näiteks soovitame sügavpuhastav näohooldus Renophase toodetega, valgusteraapia, biorevitalisatsioon. Naha noorendamiseks ja nahaprobleemide korral alustada kosmeetiku külastamisest, kellega saate raviplaani koostada. Lisaks leiad meie juurest täitesüstid ja botuliinisüstid (nt Botox).

Vali

  Fotodünaamiline valgusteraapia

  Näita vabasid aegasid

  Valgusteraapia on üle kümne aasta praktiseeritud tehnika. Valgus ehk footonite neeldumine parandab ja stimuleerib raku loomulikku ainevahetust.

  Fotodünaamiline valgusteraapia on meditsiiniliste koorimiste valdkonnas läbimurre. Ravikombinatsioon mõjub spetsiaalselt keratinotsüütide ja fibroblastide rakukohtadel, täpsemalt mitokondril ja retseptoritel. Mitokondri neeldunud footonenergia põhjustab fotokeemilist muutust, mille tulemuseks on rakuenergia suurenemine ja nukleiinhapete sünteesi aktiveerumine.

  Degranuleerimine vähendab põletuse tekkimise ohtu ja naha taastumise protsess toimub fibroblastide vohamise kaudu. Valgus kutsub esile monohapniku ja vabade radikaalide vabanemise fotooksüdatsiooni abil, tuues kaasa põletikku soodustavate ainete hajumise, immuunsüsteemi stimuleerimise ning uue kollageenirikka koe taastamise ilma põletamiseta või rakke kahjustamata.

  Valgussünteesi abil rakuretseptoreid stimuleerides saab vähendada arme ja põletikulisi protsesse ning normaliseerida üldisi rakkudes toimuvaid protsesse, samuti anda nahale tugevuse ja elastsuse. Fotodünaamiline teraapia tõhustab akne, seborreaelise dermatiidi, rosaatsea, kuperoosa ja ekseemi ravi.

  Hea teada protseduuri kohta:

  • Tõhustab akne, seborreaelise dermatiidi, rosatsea, kuperoosa ja ekseemi ravi.
  Fotodünaamiline valgusteraapia
  45 €
  30 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Viru Keskuse kliinik
  Viru Väljak 4, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Fotodünaamiline valgusteraapia

  Otsi vabasid aegasid