Laserepilatsioon (karvade eemaldamine)

Laserepilatsioon on tõhus viis vabanemaks keha karvadest sest eemaldab karvad püsivalt ja ei kahjusta nahka. Laserepilatsiooni võib teha kõikidele kehapiirkondadele ning vanuselist piirangut ei ole. Laserepilatsioon on suunatud karvanääpsule ja pigmendile (mis annab karvale värvuse). Mida tumedam ja tihedam karv, seda efektiivsem on ka laseri protseduur.

Laserepilatsioon kaenlaalustel

Otsi vabasid aegasid

Kaenlaaluse naha laserepilatsioon on soovimatute karvade pikaajaline eemaldamine kaenla alt. See on üks meie enim nõutud protseduure, mis vabastab vajadusest regulaarselt kaenlaaluseid raseerida või karvu muul valulikul viisil eemaldada. Karvad eemaldatakse laserikiire abil koos juureosaga, mis viib lõpuks soovimatute karvade väljalangemiseni. Confido esteetilise meditsiini kliinikus teevad intiimpiirkondade laserepilatsiooni vaid meditsiinilise kõrgharidusega töötajad.

Kuidas see toimib?

Kaenlaaluste laserepilatsioon on karvade eemaldamise protseduur, kus teatud lainepikkusega laserikiir suunatakse karvafolliikulile. Protseduur on tõestatult ohutu ja väga tõhus, võimaldades vabaneda soovimatutest karvadest pikaks ajaks. See on peaaegu valutu; protseduuri ajal ei koge patsient erilist ebamugavust ega valu. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbida 6–10 protseduuri pikkune kuur.

Näidustused

Siledad ja hoolitsetud kaenlaalused annavad teile enesekindla ning hea tunde. Protseduur sobib nii naistele kui ka meestele. Laserepilatsioon ei mõjuta higistamist, kuid protseduuri käigus eemaldatakse lõhna talletavad folliikulid (neid ei ole võimalik muul viisil eemaldada), mis vähendab märgatavalt higilõhnast tingitud ebamugavust, nahk omandab terve ja ilusa välimuse. Laserepilatsiooni tagajärjel langevad karvad välja koos juurtega, valutult ja mitmeks aastaks.

Vastunäidustused

  • Põletikulised muutused kaenlaaluses nahas
  • HIV-nakkus
  • Vähkkasvajad
  • Suur hulk sünnimärke kaenla all
  • Äge külmetushaigus, kõrge palavik
  • Rasedus ja imetamine
  • Suhkurtõbi
  • Vanus alla 16 aasta
  • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval

Lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri.

Protseduurist

Protseduur viiakse läbi kiiresti ja see ei kahjusta nahka. Laserepilatsioon on praktiliselt valutu, enamasti pole selle protseduuri jaoks vaja anesteesiat. Kui patsiendi nahk on väga tundlik, kasutab Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist kasutab enne protseduuri spetsiaalset anesteetikumi.

Protseduuri kirjeldus

Protseduuri ajal kannab patsient silmade kahjustuse vältimiseks kaitseprille. Nahk puhastatakse mustusest ja rasunäärmete eritistest. Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist töötleb piirkondi laserikiirega. Pärast protseduuri määrab tervishoiutöötaja vajaduse korral vahendid kaenlaaluse naha hooldamiseks ja määrab kordusprotseduuri.

Tulemus

Laser toimib ainult aktiivse kasvu staadiumis olevatele karvadele. Pärast protseduuri langevad need välja. Puhkeseisundis olevate karvade kasv võib aja jooksul taastuda ning maksimaalse ja pikaajalise mõju saavutamiseks on soovitatav läbida mitu protseduuri. Osa karvadest langeb välja kohe pärast protseduuri, teine osa järgmise 2–3 nädala jooksul. 6–10 laserepilatsiooni protseduuriga vabanete 90% soovimatutest karvadest kaenla all.

Mida peab teadma enne protseduuri?

Enne protseduuri on soovitatav konsulteerida spetsialistiga Confido esteetilise meditsiini kliinikus. Kolm nädalat varem loobuge igasugustest soovimatute karvade eemaldamisest kitkumise abil, et vältida karvafolliikulite kahjustamist (suhkruepilatsioon, pintsetid, vaha jne). Kaks nädalat enne protseduuri piirake päikese käes viibimist, ärge minge solaariumisse. Kaenlaalused karvad tuleb raseerida 24 tundi enne protseduuri (karva pikkus ei tohi ületada 1–2 mm).

Mis saab pärast protseduuri?

Vältige esimesed 24 tundi sporti ja muud rasket füüsilist tegevust, mis võib põhjustada tugevat higistamist. Esimesed 2–3 päeva ärge kasutage deodoranti, vältige vanni, sauna ja veekeskuste külastamist. Esimese 14 päeva jooksul piirake päikese käes viibimist, hoiduge solaariumis käimisest. Ärge kasutage soovimatute karvade eemaldamiseks muid protseduure, hädavajadusel võite kasutada raseerijat.

Esimene protseduur aitab vabaneda umbes 20% kaenlaalustest karvadest, pärast 8–10 protseduuri langeb pikaks ajaks välja kuni 90% soovimatutest kaenlaalustest karvadest.

Võrdlev analüüs muude protseduuridega

Teiste meetodite kasutamine kaenlaaluste karvade eemaldamiseks võib põhjustada allergilisi reaktsioone, nahaärritust ja sissekasvanud karvu. Kahjuks ei anna ükski teine meetod nii pikaajalist tulemust nagu laserepilatsioon ja need on sageli ka üsna valusad. Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialistid soovitavad soovimatud karvad eemaldada laserepilatsiooni abil.

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua kestab kaenlaaluste karvade laserepilatsiooni protseduur Confido esteetilise meditsiini kliinikus?

Olenevalt eemaldatavate karvade hulgast (3–5 minutit).

Mis on kaenlaaluse naha laserepilatsiooni eelis Confido esteetilise meditsiini kliinikus?

Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus; meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad kalleid ja tänapäevaseid maailmatasemel seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda kvaliteetseid ja ohutuid tulemusi minimaalsete ebamugavustega.

Kas kaenlaaluste karvade eemaldamine on valus?

Pigem mitte. Mõnel juhul võib Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist väga tundliku nahaga patsiendil kasutada enne protseduuri spetsiaalset anesteetikumi.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Viru Keskuse Kiirkliinik
Viru Väljak 4, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu

1. – 31. septembril on laserepilatsioon sooduskoodiga SEPTEMBER -20% soodsam

Hind

Teenus
Hind
Laserepilatsioon kaenlaalustel
Sooduskoodiga SEPTEMBER -20%
65 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses