valgusteraapia_mesoteraapia_krüolipolüüs_botox_laserepilatsioon_kehahooldus_keha koorimine_Keha_hooldus_näonaha_noorendamine

Kehahooldused

Sulle on kogu eluks antud vaid üks keha. Hoia ja hoolda seda õigesti!

Confido esteetilise meditsiini kliinik pakub tipptasemel hoolduseid, mida teostavad med.õed ja kutsetunnistusega kosmeetikud. Võid kindel olla, et meie juurest leiad ohutud, efektiivsed ja mugavad iluteenused.

Pakume erinevaid kehahoolduseid, mille eesmärgid on naha pinguldamine, naha toonuse ja värskuse taastamine. Meie teenuste hulka kuuluvad keha koorimine, plasmalifting, mesoteraapia ja laserepilatsioon. Lisaks leiad uhiuuest Viru esteetika kliinikust sellised uudsed teenused nagu krüolipolüüs ja lööklaineteraapia.

Kuidas alustada enda iluteekonda? Õige kehahoolduse jaoks alusta konsultatsioonist:

  3D nahadiagnostika hooldusplaaniga

  Näita vabasid aegasid

  Turu kõige arenenuma ja uuenduslikuma kaameraga LifeViz Infinity PRO saame teha kõrgkvaliteetseid suurepärase täpsusega pilte, animatsioone ja diagnostikat näost, nahast ja kehast. Kaamera abil on võimalik vaadelda end 360 kraadi ulatuses ning näha protseduuride tulemuste efektiivsust. 3D-kaamera piltide põhjal saab teha objektiivsemaid otsuseid raviprotseduuride vajalikkuse suhtes. Tänu 3D-kaamera piltidele näevad kliendid paremini hoolduste pikemaajalist efekti, kuna palja silmaga võib olla mitteinvasiivsete protseduuride tulemust raskem näha.

  Esmasel konsultatsioonil tehakse 3D-kaameraga pilt kas näo või keha piirkonnast, kus hinnatakse näo- ja nahaprobleeme, näiteks kortsude esinemist, volüümikadu, rasvkoe migratsiooni, päikesekahjustust, punetust, pigmentatsiooni. Kaamera abil hindame ka naha vanust ja asetust nii-öelda vanusepüramiidis. Kehapiirkonnas sobivad 3D-pildid suurepäraselt asümmeetriate, rasvalademete, tselluliidi ja venitusarmide analüüsimiseks. 

  3D-piltide abil läbi viidud üksikasjaliku analüüsi järel koostame just teie jaoks parima hooldusplaani. 

  Protseduurijärgsel 3D-ülesvõttel saab objektiivselt hinnata, kuidas on tänu protseduuridele ja nahahooldusele muutunud naha kvaliteet ning jälgida kvaliteedi- ja kvantiteedimuutuste dünaamikat. Samamoodi on võimalik LifeViz Infinity PRO 3D-kaameraga tehtud piltide põhjal hinnata kehamuutusi. Protseduurieelseid ja -järgseid pilte kihtidena üksteise peale paigutades saab jälgida tulemusi, kus piirkonnas ja mil määral on teie kehal muutusi toimunud.

  Kuidas valmistuda protseduuriks?

  3D nahadiagnostika eel peaks naha puhastama meigist vähemalt 30 minutit enne uuringule tulekut, et rasutootlikkus taastuks ning saaksime adekvaatse tulemuse.

  Seda teenust osutame

  Viru Keskuse kliinik
  Viru Väljak 4, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: 3D nahadiagnostika hooldusplaaniga

  Otsi vabasid aegasid