Eriarstid

Confidos töötavad kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kes annavad nõu tervise hoidmisel ja probleemide ennetamisel, tegelevad haiguste diagnoosimise ja raviga, annavad eksperthinnangu olemasolevale diagnoosile ja raviskeemile ning teostavad krooniliste haiguste järelkontrolli.

Eriarsti konsultatsioonile tulemiseks on vaja broneerida vastuvõtuaeg.

Aja broneerimise järel tuleb tasuda ettemaks soovitud teenuse eest. Ettemaks aitab vältida visiitide ärajäämist ja võimaldab arstidel aidata rohkem inimesi.

Oluline teada

 • Vastuvõtule saad tulla ilma saatekirjata ning kiiremini, kui riiklikus ravijärjekorras.
 • Tule kohale kümme minutit varem.
 • Mõtle hoolikalt läbi kõik oma kaebused – millal algasid ja kuidas on ajas muutunud.
 • Võta kaasa kõik haiguslooga seotud uuringutulemused või dokumendid, kui need on Sinu käes.
 • Kui tarvitad ravimeid, mõtle hoolikalt läbi, milliseid ravimeid oled tarvitanud, kuidas need mõjutasid Sinu enesetunnet ja tervisenäitajaid, milliseid ravijuhiseid oled järginud.

Pere- ja üldarsti konsultatsioon

Pere- ja üldarstid tegelevad igas vanuses patsientide tervisealaste murede ja haiguste ennetusega. Pere- ja üldarstid diagnoosivad ning ravivad suuremat osa haigustest.

Sagedasemad põhjused pere- ja üldarsti poole pöördumiseks on erinevad ägedad põletikulised haigused, luu- ja liigeshaigused, krooniliste haiguste ravi jälgimine, retseptide pikendamine või tervisetõendite väljastamine. Pere- ja üldarstid teevad väiksemaid kirurgilise protseduure nagu lihtsamate haavade sulgemine. Oluline osa pere- ja üldarsti tööst on ka anda patsientidele nõu ning aidata erinevate haiguste, näiteks südame- ja veresoonkonna probleemide või suhkruhaiguse ennetamisel.

Pere- ja üldarstid saavad vajadusel patsienti suunata erinevatele vereanalüüsidele, radioloogilistele uuringutele või mõne muu spetsialisti või eriarsti vastuvõtule.

Hind 60 eurot.

Aega broneerima

 • Dr Eve KivistikDr Eve Kivistik
 • Dr Eret JaansonDr Eret Jaanson
 • Dr Elmira MamedovaDr Elmira Mamedova
 • Dr Iris KoortDr Iris Koort
 • Dr Marko ÖllukDr Marko Ölluk
 • Dr Andreas AbelDr Andreas Abel
 • Dr Ingrid-Liliana PeetrisDr Ingrid-Liliana Peetris

Dr Eve Kivistik

Peremeditsiini eriarst
Doktorist lähemalt »

Dr Eret Jaanson

Peremeditsiini eriarst
Doktorist lähemalt »

Dr Elmira Mamedova

Peremeditsiini eriarst
Doktorist lähemalt »

Dr Iris Koort

Peremeditsiini eriarst
Doktorist lähemalt »

Dr Marko Ölluk

Peremeditsiini eriarst
Doktorist lähemalt »

Dr Andreas Abel

Üldarst
Doktorist lähemalt »

Dr Ingrid-Liliana Peetris

Erakorralise meditsiini arst
Doktorist lähemalt »
Dr Marianne Laheäär

Dr Marianne Laheäär

Sisearst-tromboosiarst Doktorist lähemalt »

Tromboosiarsti konsultatsioon

Sisearst-tromboosiarst dr Marianne Laheäär tegeleb kõikide venoosset trombembooliat (nt. süvaveeni või muude paikmete venoosne tromboos, kopsuarteri trombemboolia, kasvajaga kaasnev tromboos) puudutavate küsimustega, milleks on tromboosi põhjuste väljaselgitamine, nõustamine konkreetse verdvedeldava ravimi valikul ja ravi kestvuse ning lõpetamise määramisel, erinevate hüübimissüsteemi mõjutavate analüüside ning täiendavate uuringute määramise vajaduse ja edaspidise tromboprofülaktika vajaduse hindamisel.

Konsultatsioonile on oodatud ka kõik kõrge tromboosiriskiga inimesed, kellel seisab ees operatsioonile minek või on just operatsioon toimunud ning tromboprofülaktika meetmed vajaksid ülehindamist. Arst jagab veenitromboosiga inimestele nõuandeid elustiili, abivahendite, nagu näiteks kompressioonravisukkade kasutamine osas

Arst on abiks optimaalse raviskeemi leidmisel. Vastuvõtule tulekuks pole tarvis saatekirja.

Konsultatsiooni hind on 100 eurot.

Aega broneerima
Kahjuks on teada, et iga 4. surm maailmas on tingitud venoossest trombembooliast. Oluline on patsientide teadlikkus ravivõimalustest ja profülaktikast. Mina saan kaasa aidata informatsiooni ja teadlikkuse tõstmisega, et inimene saaks ise ennast maksimaalselt aidata

Endokrinoloogi konsultatsioon

Endokrinoloog tegeleb sisenõrenäärmete (ajuripats, kilpnääre, neerupealsed, mees- ja naissugunäärmed ja kõhunääre) haigustega. Sisenõrenäärmed on olulised organismi sisekeskkonna stabiilsuse tagajad.

Sisenõrenäärmete haigused kulgevad kas hormoonide liiga suure või liiga vähese toimega, mistõttu organismi normaalne talitlus on häiritud. Sagedasemad ja tuntumad haigused on kilpnäärmehaigused ja suhkruhaigus.

Confidos endokrinoloog konsulteerib, diagnoosib, ravib ja nõustab diabeedihaigeid, kilpnäärmehaigeid ning teisi endokriinseid haigusi põdevaid patsiente. Vajadusel määrab arst täiendavaid analüüse ja uuringuid. Konsultatsiooni hind on 100 eurot.

Aega broneerima
Endokrinoloogina püüan anda oma parima tasakaalu leidmisel Sinu organismis.
Dr Tatjana Toomsoo

Dr Tatjana Toomsoo

Endokrinoloog Doktorist lähemalt »
 • Dr Maie AuaDr Maie Aua

Dr Maie Aua

Gastroenteroloog Doktorist lähemalt »

Gastroenteroloogi konsultatsioon

Gastroenteroloog tegeleb seedetrakti haiguste diagnostika ja raviga. Gastroenteroloogi poole soovitame pöörduda söögitoru- ja maohaiguste, peensoole- ja jämesoolehaiguste, maksa-, sapiteede ja kõhunäärme haiguste ning muude soolestikuga seotud probleemide korral (seedehäired, kõhuvalu, kõrvetised, häiriv kõhukinnisus või kõhulahtisus, ärritatud soole sündroom jne).

Konsultatsiooni raames hindab suurte kogemustega dr Maie Aua probleemi olemuse, vajadusel soovitab teostada analüüse või suunab täiendavatele uuringutele. Konsultatsioonile pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

Hind 100 eurot.

Aega broneerima

Geneetiku konsultatsioon

Geneetik tegeleb geneetiliste haiguste, samuti pärilike haigusseisundite uurimise ja diagnostikaga. Geneetik annab oma konsultatsioonil infot ning nõustab huvipakkuva haiguse, pärilikkuse, võimalike uuringute ning edasise ravi- ja jälgimisplaani osas. Geneetiku konsultatsioonile soovitame pöörduda inimestel, kellel on diagnoositud geneetiline haigus või kellel võib olla suurenenud tõenäosus omada pärilikku haigust. Samuti inimesed, kellele on tehtud geeniuuringud ja kes soovivad pidada nõu eksperdiga.

Pärilike haiguste (nt kasvajad, perekondlikud südamerütmihäired, neuroloogilised probleemid jm) korral selgitab geneetik, mida tähendab pärilikkus, hindab edasipärandumise riske ning eelsoodumuse tõenäosust tervetel pereliikmetel.

Raseduse planeerimise eel on geneetik abiks sünnieelsete uuringute soovitamisega olukorras, kus varem on esinenud korduvaid raseduse katkemisi või perre on sündinud arengurikkega laps. Kui peres on diagnoositud pärilik haigus, on võimalik hinnata haiguse kordusriski oma tulevastele lastele.

Geneetiku konsultatsiooni hind on 150 eurot.

Oluline teada

 • Teeme koostööd juhtivate Eesti ja välisriikides asuvate geeniuuringute laboritega. Meie keskuses saab anda kõik analüüsid testide läbiviimiseks. Loe geenitestide kohta lähemalt »
 • Konsultatsioonil otsustatakse koos arstiga lisauuringute, testide ja analüüside vajalikkus ning maht. Analüüside ja testide tasu ei sisaldu konsultatsiooni hinnas.
 • Geenitestide tulemuste ja konsultatsioonil kogutud andmete ning vajadusel ka analüüsitulemuste põhjal koostab meditsiinigeneetik kirjaliku ekspertiisi kokkuvõtte ja tutvustab ekspertiisi tulemusi sellele järgneval konsultatsioonil.
 • Geneetilise ekspertiisi kokkuvõte ja tulemusi tutvustav järelkonsultatsioon maksab 230 eurot.
Aega broneerima
Dr Kairit Joost

Dr Kairit Joost

Geneetik Doktorist lähemalt »
 • Dr Edward LaaneDr Edward Laane
 • Dr Ines VaideDr Ines Vaide

Dr Edward Laane

Hematoloog Doktorist lähemalt »

Dr Ines Vaide

Hematoloog
Doktorist lähemalt »

Hematoloogi konsultatsioon

Hematoloog diagnoosib ja ravib erinevaid vereloomesüsteemiga seotud haigusi nagu müeloomtõbe, hemofiiliaid ehk veritsushaigusi, leukeemiaid, aneemiaid jpt. Verehaigused on küll harvaesinevad, kuid pahaloomuliste verehaiguste diagnoosimisel on hematoloogil koostöös teise erialaarstidega võimekus eristada mitmeid eri leukeemia ja lümfoomi vorme. Õigeaegsel sekkumisel on ka pahaloomulised verehaigused ravitavad või muudetavad kontrollitavaks.

Healoomuliste verehaiguste, nagu näiteks rauavaegusaneemia esmasel testimisel ja ravil on peamine roll perearstil.

Hematoloogi konsultatsioonile soovitame tulla ekspertarvamuse saamiseks olemasolevale diagnoosile või raviplaanile, tippspetsialisti täiendavate nõuannete saamiseks haigusega toimetulekul, krooniliste haiguste jälgimiseks ja regulaarseks järelkontrolliks. Konsultatsioonile tulles on alati hea võtta kaasa seni tehtud vereanalüüsid ja uuringud. Konsultatsiooni hind on 100 eurot.

Aega broneerima
Verehaiguste ravis on tänu arstiteaduse arengule ravivõimalused ja -tulemused oluliselt paranenud.

Kirurgi konsultatsioon

Kirurgiliste haiguste diagnoosimine ja ravi. Soovitame pöörduda meie kirurgi konsultatsioonile teisese ekspertarvamuse saamiseks diagnoosile ja raviplaanile, konservatiivsete ja kirurgiliste ravivõimaluste selgitamiseks, vajadusel ravijärgseks kontrolliks.

Igapäevases töös haiglas on dr Trudnikov keskendunud ülekaalulisuse kirurgilisele ravile. Confidos osutab ta rasvumise kirurgilise ravi konsultatsiooni, räägib selle võimalikest ohtudest ning kaasnevatest vältimatutest muutustest elustiilis. Konsultatsiooni hind on 100 eurot.

Meie keskuses tehakse veel:

Aega broneerima
Pöördu kirurgi poole teisese ekspertarvamuse saamiseks seisundile ja raviplaanile, samuti kirurgiliste ravivõimaluste selgitamiseks.
Dr Andre Trudnikov

Dr Andre Trudnikov

Kirurg Doktorist lähemalt »
Dr Andre Trudnikov

Dr Andre Trudnikov

Kirurg-proktoloog Doktorist lähemalt »

Kirurg-proktoloogi konsultatsioon

Pärasoole (proktoloogilised) haigused on sageli ebamugavad ja hirmutavad, ent kiire abi kogenud arsti poolt aitab vältida kauakestvaid vaevuseid. Kirurg-proktoloog diagnoosib ja ravib kõige sagedamini hemorroide (pärasoole veenilaiendeid), mis võivad põhjustada kipitust, veritsust, sügelust ja valulikkust pärasoole piirkonnas. Ent vastuvõtule võib pöörduda ka erinevate jäme- ja pärasoole piirkonna probleemidega. Kogenud doktor diagnoosib probleemi põhjuse ja soovitab raviks vajalikud järgmised sammud.

Konsultatsiooni raames teostab arst läbivaatuse ja uuringu, vajadusel suunatakse edasi täiendavatele uuringutele. Olgugi tegemist delikaatse ja hirmu tekitava probleemiga, julgustame läbivaatust mitte kartma.

Konsultatsioonile on oodatud mehed ja naised alates 18. eluaastast. Saatekiri ei ole vajalik. Konsultatsiooni hind on 100 eurot.

Oluline teada:

 • Enne vastuvõtule tulekut ei ole vaja teha klistiiri, ent kõht võiks olla hommikul normaalselt läbi käinud.
 • Vajadusel teostatakse digitaalne (sõrmega) või anoskoobiga (peegel) läbivaatus, mis kestab mõned minutid. See viiakse läbi spetsiaalsel toolil.
 • Meie keskusega samas majas on apteek. Kui vaevuste leevendamiseks määratakse ravimid, saad need kohe kaasa osta.
Aega broneerima

Kopsuarsti konsultatsioon

Kopsuarst ehk pulmonoloog tegeleb kopsu- ja hingamisteede haiguste diagnostika ja raviga, annab eksperthinnangu diagnoosile ja raviplaanile, teostab krooniliste haigete regulaarset jälgimist ja ravijärgset kontrolli ning selgitab ennetusmeetodeid ja ravivõimalusi.

Vajadusel teostab arst spirograafia ehk kopsufunktsiooni uuringu ning otsustab täiendavate uuringute vajalikkuse üle.

Soovitame pöörduda meie kopsuarsti konsultatsioonile kopsu- või hingamisteede haiguse (astma, KOK, kopsupõletik jne) kahtluse korral, hingamisteede allergiliste seisundite uurimiseks või uneaegsete hingamishäirete korral. Konsultatsiooni hind on 70 eurot.

Aega broneerima
Kopsuarst aitab leevendada astmat ja suitsumehe köha.
Dr Erve Sõõru

Dr Erve Sõõru

Kopsuarst, pulmonoloog Doktorist lähemalt »
 • Dr Ene MillerDr Ene Miller
 • Dr Mari RõigasDr Mari Rõigas
 • Dr Mare KalvetDr Mare Kalvet

Dr Ene Miller

Kõrva-nina-kurguarst, otorinolarüngoloog Doktorist lähemalt »

Dr Mari Rõigas

Kõrva-nina-kurguarst, otorinolarüngoloog Doktorist lähemalt »

Dr Mare Kalvet

Kõrva-nina-kurguarst, otorinolarüngoloog Doktorist lähemalt »

Kõrva-nina-kurguarsti konsultatsioon

Kõrva-nina-kurguarst ehk otorinolarüngoloog tegeleb kõrva-nina-kurguhaiguste diagnostika ja raviga nii täiskasvanutel kui ka lastel.

Soovitame tulla konsulteerima, kui Sul on kaebusi või kahtlustad mõnd ägedat või kroonilist kõrva-nina-kurguhaigust, kui Sul on probleeme ninahingamisega või esinevad sagedased ninaverejooksud, samuti siis, kui vajad ekspertarvamust kurgmandlite või adenoidide eemaldamise osas või kui Su hingamine on magades häiritud.

Konsultatsioonil teeb arst kõrva-nina-kurgualase läbivaatuse, hindab kaebuseid ja otsustab täiendavate uuringute vajalikkuse üle. Vajadusel suunab arst audiomeetria uuringule kuulmisteravuse mõõtmiseks.  Konsultatsiooni hind on 70 eurot.

Aega broneerima 

Ninakarbikute kõrvetamine

Krooniline ninakinnisus ja nina limaskestade turse võib tekkida erinevatest põhjustest. Üks võimalikest põhjustest on ninakarbikute suurenemine ehk hüpertroofia. Raadiosagedusliku kõrvetamise abil on võimalik ravida suurenenud ninakarbikuid ning seeläbi vähendada ninakinnisuse sümptomeid.

Protseduur teostatakse ambulatoorse visiidi käigus. Protseduuri võib teile soovitada nina-, kõrva- kurguarst.

Kuidas seda tehakse?

 • Nina limaskest tuimestatakse paikse ravimiga ning seejärel töödeldakse alumist ninakarbikut spetsiaalse RF-elektroodi abil, mis kuumutab kudesid ja mille lõpptulemusena ninakarbiku suurus väheneb
 • Protseduuri järgselt jälgitakse teid kliinikus paari tunni jooksul.

Oluline teada

Esimestel päevadel protseduuri järgselt ninakinnisus reeglina halveneb tingituna kudede tursest. Peale protseduuri paar päeva tuleb vältida tuleb suurt füüsilist pingutust ning saunas käimist. Sõltuvalt tööst võib olla vajalik viibida mõned päevad töövõimetuslehel. Patsiendil soovitatakse kasutada nina niisutavaid preparaate. Turse alanedes hakkavad ninakinnisuse sümptomid leevenema ja protseduuri lõplik kasu on reeglina tunda mõni kuu pärast selle sooritamist. Vajadusel kutsub nina, kõrva-, kurguarst pt järelkontrolli. Tõsiseid komplikatsioone esineb ninakarbikute koblatsiooni korral harva.

Ninakarbikute kõrvetamine hind 280 €

Aega broneerima
 • Dr Ene MillerDr Ene Miller
 • Dr Mari RõigasDr Mari Rõigas
 • Dr Mare KalvetDr Mare Kalvet

Dr Ene Miller

Kõrva-nina-kurguarst, otorinolarüngoloog Doktorist lähemalt »

Dr Mari Rõigas

Kõrva-nina-kurguarst, otorinolarüngoloog Doktorist lähemalt »

Dr Mare Kalvet

Kõrva-nina-kurguarst, otorinolarüngoloog Doktorist lähemalt »
Dr Margarita Rebrov

Dr Margarita Rebrov

Silmaarst Doktorist lähemalt »

Silmaarsti konsultatsioon

Regulaarne silmade kontroll ja läbivaatus silmaarsti poolt on tähtis silmahaiguste ennetamisel. Ennetavate kontrollidega saad ise palju ära teha oma silmade tervise hoidmisel.

Confidos tegeleb silmaarst silmahaiguste ennetamise, silmahaiguse kahtlusel vajadusel täpsematele diagnostilistele uuringutele suunamise ja raviplaani konsultatsiooniga.

Silmaarsti poole tuleks kindlasti pöörduda, kui märku annab mõni nägemisega seotud probleem (nt nägemisteravuse langus või põletik silmades). Mitmed tõsised silmahaigused, samuti mitme süsteemse haiguse puhul (suhkruhaigus, kilpnäärme- ja liigeseprobleemid) tekkivad silmakahjustused kulgevad valu ja sümptomiteta. Silmaarst saab aidata vaid õigeaegse sekkumisega.

Konsultatsioonile on oodatud nii lapsed kui täiskasvanud. Konsultatsiooni hind täiskasvanutele 70 eurot, kuni 16-aastastele lastele 45 eurot.

Aega broneerima
Mitmete haigustega võivad kaasneda silmakahjustused ja vaid regulaarne silmade kontroll aitab silmaprobleeme õigeaegselt tuvastada ning raviga alustada.

Silmaarsti konsultatsioon prillide määramiseks

Enamasti tegeleb nägemiskontrolli ja prillide määramisega optometrist, ent keerulisemate ja kaasasündinud silma ehituse probleemide (astigmatismi) korral võid vajada ka silmaarsti konsultatsiooni.

Astigmatism on enamasti kaasasündinud silma ehituse probleem, mis vähendab nägemisteravust nii lähedale kui kaugele vaatamisel. Korrigeerimata astigmatism võib tekitada peavalusid, silmade pingetunnet ja hägust või moonutatud nägemist kõigile kaugustele vaadates. Tänapäeval saab seda korrigeerida prillide või kontaktläätsedega.

Silmaarst tegeleb silmahaiguste ennetamise, silmahaiguse kahtlusel vajadusel täpsematele diagnostilistele uuringutele suunamise ja raviplaani konsultatsiooniga. Astigmatismi või muude keerulisemate nägemisprobleemide puhul tegeleb ka prillide määramise ja retsepti uuendamisega.

Konsultatsioonile on oodatud täiskasvanud al 18. eluaastast. Hind 80 eurot, kestus 30-45 minutit.

Aega broneerima
Dr Margarita Rebrov

Dr Margarita Rebrov

Silmaarst Doktorist lähemalt »
Dr Margarita Rebrov

Dr Margarita Rebrov

Silmaarst Doktorist lähemalt »

Silmapiirkonna nahamoodustiste eemaldamine

Silmalau või limaskesta nahamoodustised (halasioon, papilloom, ksantelasm, lipoom jt) on enamasti healoomulised. Halasioon ehk rahetera tekib rasunäärme põletiku tagajärjel.

Muud moodustised (lipoom, ksantelasm) on reeglina ainevahetuse jääkained, mis ladestuvad nahas. Papilloom on viiruslik, mistõttu võivad nad peale eemaldamist uuesti tekkida.

Silmapiirkonna nahamoodustisi eemaldab silmaarst dr Rebrov, kes otsustab protseduuri vajalikkuse üle oma konsultatsiooni käigus. Loe lähemalt »

Aega broneerima

Nahaarsti konsultatsioon

Dermatoloog tegeleb erinevate nahahaiguste diagnoosimise, raviplaani koostamise ja ravi jälgimisega, sealhulgas erinevate nahamoodustiste diagnostika ning sünnimärkide kontrollimisega. Ühtlasi saab meie arstilt eksperthinnangu juba määratud diagnoosile ja ravile.

Vastuvõtule on oodatud nii lapsed kui ka täiskasvanud erinevate nahahaigustega, nahamoodustiste, sünnimärkide kontrollimiseks, või kui perekonnas on esinenud nahakasvajaid. Vajadusel teostatakse ka soolatüügaste, konnasilmade, nahanäsade jt. healoomuliste nahamoodustiste külmutamist vedela lämmastikuga. Konsultatsiooni hind on 100 eurot.

Meie keskuses tehakse lisaks:

Aega broneerima
 • Dr Karin HussarDr Karin Hussar
 • Dr Pille KonnoDr Pille Konno

Dr Karin Hussar

Dermatoveneroloog
Doktorist lähemalt »

Dr Pille Konno

Dermatoveneroloog
Doktorist lähemalt »
 • Dr Ailen AluriDr Ailen Aluri
 • Dr Urve PappaDr Urve Pappa
 • Dr Mall VarvasDr Mall Varvas
 • Dr Sergei PonomarjovDr Sergei Ponomarjov

Dr Ailen Aluri

Naistearst, günekoloog Doktorist lähemalt »

Dr Urve Pappa

Naistearst, günekoloog
Doktorist lähemalt »

Dr Mall Varvas

Naistearst, günekoloog
Doktorist lähemalt »

Dr Sergei Ponomarjov

Günekoloog
Doktorist lähemalt »

Naistearsti konsultatsioon

Naistearst ehk günekoloog tegeleb naise organismi ehituse ja talitluse eripäradega, naistehaiguste ja sugulisel teel levivate haiguste ennetamise, diagnoosimise ja raviga. Samuti tegeleb ta pere planeerimise küsimuste, raseduse vältimise ja tuvastamisega ning üleminekuea toetusraviga.

Paljudele naistehaigustele on iseloomulik hiiliv algus, tõsisemad kaebused tekivad alles haiguse süvenedes. Üksnes regulaarne kontroll ja uuringud aitavad haiguse varakult avastada. Seetõttu on vaja käia korrapäraselt naistearsti juures oma tervist kontrollimas.

Esimest korda on naistearsti juurde soovitav pöörduda enne suguelu alustamist, et saada nõu rasestumisvastaste vahendite kohta. Hiljem on soovitav käia arsti juures regulaarses kontrollis kord aastas. Naistehaiguste esinemisel või riskigruppi kuulumise korral tuleks vastuvõtul käia sagedamini – nii, kuidas naistearstiga on kokku lepitud. Konsultatsiooni hind on 70 eurot.

Aega broneerima
Paljudele naistehaigustele on iseloomulik hiiliv algus, tõsisemad kaebused tekivad alles haiguse süvenedes.

Neeruarsti konsultatsioon

Neeruarst tegeleb neeruhaiguste diagnoosimise, raviplaani koostamise, patsiendi jälgimisega ja annab vajadusel eksperthinnangu varem saadud diagnoosile. Umbes igal kümnendal inimesel on krooniline neerukahjustus, mis on salakaval ja progresseeruv haigus ning võib viia neeruasendusravi vajaduseni. Meie nefroloog dr Muliin teostab selliste patsientide pidevat jälgimist, aitab leida sobivaimab neerukahjustuse süvenemist aeglustavat ravi, nõustab neeruhaiget dieedi ja elustiili osas vastalt haiguse raskusastmele.

Diabeeti ja kõrgvererõhktõbe põdevatel inimestel on sage tüsistus krooniline neerukahjustus. Neil inimestel on oluline leida ravikombinatsioon, millega saavutatakse parim kontroll oma põhihaiguse üle, et vältida neerukahjustuse teket või pidurdada neerupuudulikkuse kiiret süvenemist. Neeruarsti poole pöördumiseks ei ole vaja saatekirja. Konsultatsiooni hind on 70 eurot.

Aega broneerima

Neerud täidavad meie organismis mitmeid eluliselt tähtsaid funktsioone ning nende töö häirumine keerab elu pea peale. Seetõttu on oluline ligihiilivale neeruhaigusele õigel ajal jälile saada. Mida varem raviga alustada, seda parem!
Dr Margit Muliin

Dr Margit Muliin

Neeruarst, nefroloog Doktorist lähemalt »
 • Prof Toomas ToomsooProf Toomas Toomsoo
 • Dr Katrin PõldDr Katrin Põld

Prof Toomas Toomsoo

Neuroloog Professorist lähemalt »

Dr Katrin Põld

Neuroloog Doktorist lähemalt »

Neuroloogi konsultatsioon

Neuroloogi konsultatsioonile soovitame pöörduda närvisüsteemihaiguste, sh peavalu ja teiste piirkondade valude diagnoosimiseks ja raviks, eksperthinnangu saamiseks varem antud diagnoosile, raviplaanile või kui riiklikus ravijärjekorras tuleks liiga kaua oodata.

Olulisemad haigused, mille diagnoosimise ja ravimisega neuroloog veel tegeleb, on insult, epilepsia, Parkinsoni tõbi, lihaste kontrollimatute kokkutõmmete tõttu tekkivad valeasendid ja liigutused, skleroos, rahutute jalgade sündroom, närvisüsteemi nakkushaigused (meningiit, entsefaliit, borrelioos) jpm. Meie neuroloog annab nõu ka neuroloogilisest haigusest taastumisel või kroonilise haigusega toimetulekul. Konsultatsiooni hind on 100 eurot.

Aega broneerima
Minu eesmärk on haigus üles leida või aidata inimesel aru saada, et neuroloogilist haigust ei ole. Kui haigus on olemas, leian ravimeetodi ja vaevuseid leevendavad soovitused igapäevaeluks.

Neurokirurgi konsultatsioon

Neurokirurg tegeleb pea- ja seljaaju ning lülisamba vigastuste, närvisüsteemi kasvajaliste haiguste, ajuveresoonte haigustega jpm. Pöördumise põhjuseks on sageli nimme- ja kaelaradikuliit, lülivaheketta väljasopistus, lülisambakanali kitsenemine jm. Neurokirurg on spetsialiseerunud just kirurgiliselt ravitavate haiguste ja vigastuste diagnoosimisele ja lahenduste leidmisele.

Neurokirurgi vastuvõtule on oodatud inimesed, kes on vastuvõtule suunatud teiste arstide poolt või kellele on teostatud diagnostilisi uuringuid, mis viitavad närvisüsteemi kahjustusele ning vajalik on kirurgiline ravi või neurokirurgi hinnang sellele. Vajadusel määrab neurokirurg täiendavad uuringud ja teostab meie keskuses ka närviblokaade. Teatud kahjustuste iseparanemine on kahjuks ebatõenäoline ja vajalikuks võib osutuda kirurgiline ravi. Konsultatsiooni hind on 150 eurot.

Aega broneerima
Igapäevase tööna lahendan eeskätt selja- ja jalavaluga seotud probleeme, millest radikuliit on kõige sagedasem.
Dr Andres Asser

Dr Andres Asser

Neurokirurg Doktorist lähemalt »
 • Dr Mari-Liis LaanetuDr Mari-Liis Laanetu
 • Dr Martin KivivareDr Martin Kivivare
 • Dr Mairi ZoppDr Mairi Zopp
 • Dr Kaiti RedlichDr Kaiti Redlich
 • Dr Helen KadastikDr Helen Kadastik
 • Dr Liis HaavistuDr Liis Haavistu

Dr Mari-Liis Laanetu

Psühhiaater Doktorist lähemalt »

Dr Martin Kivivare

Psühhiaater Doktorist lähemalt »

Dr Mairi Zopp

Psühhiaater Doktorist lähemalt »

Dr Kaiti Redlich

Psühhiaater Doktorist lähemalt »

Dr Helen Kadastik

Psühhiaater Doktorist lähemalt »

Dr Liis Haavistu

Psühhiaater Doktorist lähemalt »

Psühhiaatri konsultatsioon

Psühhiaater on eriarst, kes tegeleb inimeste vaimse tervise probleemidega keskendudes psüühika- ja käitumishäirete diagnoosimisele, hindamisele, ravimisele ja ennetamisele.

Vaimselt terve inimene tajub maailma realistlikult, on teadlik oma tundmustest ja käitumismotiividest ning suudab oma käitumist juhtida. Ta on võimeline adapteeruma muutustega ning tuleb toime ka negatiivsete elusündmuste ja emotsioonidega, on adekvaatse enesehinnanguga, suudab sõlmida ja säilitada lähedasi inimsuhteid, realiseerida oma potentsiaali ja sotsiaalselt suhelda. Kõikidel inimestel võib elu jooksul ette tulla kergemaid ja lühiaegseid või raskemaid ja kestvamaid vaimse tervise häireid.

Soovitame kõigepealt pöörduda psühhiaatri vastuvõtule, kes täpsustab probleemi ning seejärel suunab vajadusel psühholoogi vastuvõtule. Psühhiaatri esmakonsultatsiooni hind 130 eurot, kestvus kuni 60 minutit. Korduva konsultatsiooni hind on 70 eurot, kestvus kuni 30 minutit. Loen lähemalt »

Aega broneerima
Kõige suuremat rõõmu teeb see, kui patsient saab taas tagasi kontrolli oma elu üle.

Lastepsühhiaatri konsultatsioon

Laste- ja noorukitepsühhiaater (edaspidi “lastepsühhiaater”) tegeleb üldjuhul kuni 18- aastaste laste ja noorukite psüühika-ja käitumishäirete diagnostika ning raviga.

Psühhiaatri peamiseks uurimismeetodiks on psühhiaatriline intervjuu nii lapse kui ka tema vanematega (või seadusliku eestkostjaga). Terviklikuma hinnangu tegemiseks võib lastepsühhiaater suunata last/noorukit teise spetsialisti (kliiniline psühholoog, logopeed, eripedagoog, pereterapeut) vastuvõtule. Lisaks võib ta paluda arvamust lapse/nooruki käitumise ning toimetuleku kohta lasteaia-või kooliõpetajatelt. Kasutatavad sekkumis-ja raviviisid on individuaalsed ja vajaduspõhised, seega sõltuvad eelkõige lapse vaimse tervise probleemi olemusest ning raskusastmest.

Lastepsühhiaatri poole on soovitatav pöörduda, kui allpool loetletud probleemid takistavad lapse/nooruki igapäevast heaolu ja eakohast toimetulekut.

Soovitame lastepsühhiaatri poole pöörduda, kui lapsel esinevad:

 • muutused meeleolus (harjumuspärasega võrreldes alanenud, kõrgenenud või heitlik meeleolu)
 • huvitus ja elutüdimus (mh suitsiidmõttedja -plaanid)
 • ülemäärane ärevus (mh erinevad hirmud)
 • suhtlemisraskused
 • keskendumisraskused
 • emotsioonide reguleerimise raskused
 • liigne aktiivsus ja impulsiivne reageerimislaad
 • sundmõtted ja-käitumine
 • väljendunud muutused söömiskäitumises
 • väljendunud muutused une-ja ärkvelolekurütmis
 • ebatavalised tajuelamused (kuulmis-või nägemismeelepetted, reaalsustaju häired jmt)
 • õpiraskuste korral on eelkõige soovitatav pöörduda Rajaleidja keskusesse www.rajaleidja.innove.ee
Lastepsühhiaatri esmane vastuvõtt 180 €
Kestus 90 minutit
Lastepsühhiaatri korduv vastuvõtt 130 €
Kestus 60 minutit
Aega broneerima
 • Dr Irina SahnjukDr Irina Sahnjuk

Dr Irina Sahnjuk

Lastepsühhiaater Doktorist lähemalt »
Dr Imre Rammul

Dr Imre Rammul

Psühhiaater-seksuoloog Doktorist lähemalt »

Psühhiaater-seksuoloogi konsultatsioon

Psühhiaater-seksuoloog aitab psühhiaatriliste probleemide puhul, mis häirivad seksuaalelu või suhtekvaliteeti. Psühhiaater-seksuoloog aitab mõista probleeme, leida lahendused, et parandada seksuaalelu kvaliteeti ning vajadusel määrab ravi või edasise teraapia. Konsultatsioonile võib pöörduda nii üksi kui koos partneriga.

Millal pöörduda?

 • Raskused erektsiooni tekkimise ja/või püsimisega, nt ärevuse tõttu
 • Stressi või hirmu tõttu võimetus alustada seksuaalvahekorda
 • Raskused ja/või võimetus saavutada orgasmi
 • Alkoholitarbimise tõttu tekkinud seksuaalfunktsiooni probleemid
 • Seksuaalfoobiad

Konsultatsiooni hind on 130 eurot.

Aega broneerima

Psüühilise seisundi hindamine

Psüühilise seisundi hindamine on psühhiaatri arvamus inimese psüühilise seisundi kohta. Psühhiaatri arvamuse vajalikkus tuleneb sellest, et teatud ülesannete sooritamisel ei tohi inimesel esineda psüühikahäiret, millest tuleneva käitumisega võiks ta ohustada teiste elu, tervist ja/või julgeolekut. Psühhiaatri arvamus on professionaalne ja objektiivne ning tugineb teaduslikult põhjendatud uurimismeetoditel. Loe lähemalt »

Kellele soovitame

 • Relvaloa taotlemisel
 • Kaitseressursside Ametile esitamiseks
 • Lapsendamisel

Hind 70-130 eurot.

Aega broneerima

Relvaloa taotlemiseks vajaliku tervisekontrolli ja psühhiaatri poolt läbiviidava psüühilise seisundi hindamise saad teha kiiresti ning mugavalt ühes kohas. Võimalusel pakume kõiki vastuvõtte samal päeval.

Kui tõendi väljastamist takistavaid tervisehäireid ei tuvastata, väljastatakse tervisetõend. Loe lähemalt »

 • Dr Mari-Liis LaanetuDr Mari-Liis Laanetu
 • Dr Martin KivivareDr Martin Kivivare
 • Dr Mairi ZoppDr Mairi Zopp

Dr Mari-Liis Laanetu

Psühhiaater Doktorist lähemalt »

Dr Martin Kivivare

Psühhiaater Doktorist lähemalt »

Dr Mairi Zopp

Psühhiaater Doktorist lähemalt »
Dr Kati Otsa

Dr Kati Otsa

Reumatoloog Doktorist lähemalt »

Reumatoloogi konsultatsioon

Reumatoloog tegeleb peamiselt põletikuliste liiges- ja lihashaigustega ning süsteemsidekoe haiguste ravi ja diagnostikaga. Reumatoloogi konsultatsioonile tasub pöörduda ka siis, kui esinevad liigeste tursed ning valud (sh väikesed liigesed), ebaselged nahalööbed, psoriaas, ebaselged palavikud ja ka noortel, kel on pikemat aega kestnud alaseljavalud (üle 3 kuu).

Reumatoloogi konsultatsioonile tasub pöörduda ka ekspertarvamuse saamiseks olemasolevale diagnoosile või raviplaanile, täiendavate nõuannete saamiseks haigusega toimetulekul, krooniliste haiguste jälgimiseks ja regulaarseks järelkontrolliks.

Vajadusel määrab arst täiendavaid analüüse ja uuringuid ning teeb koostööd meie keskuse teiste spetsialistidega. Teostame kohapeal ka liigesesiseseid süstimisi. Konsultatsiooni hind on 100 eurot.

Aega broneerima

Südamehaiguste ennetamise konsultatsioon

Südametervise arst nõustab inimesi, kes tunnevad huvi oma südametervise vastu ja soovivad lasta oma tervist kontrollida. Soovitame oma südametervist kindlasti ennetavalt ja regulaarselt kontrollida, kui Sinu perekonnas on esinenud varaseid infarkte või insulte, Sul on istuva eluviisiga stressirohke töö, Sul on esinenud valusid südamepiirkonnas või muid ebamääraseid kaebuseid tervisele, oled kergelt ülekaaluline vms.

Konsultatsioonil hindab arst Sinu terviseseisundit kompleksselt, kaardistab südame- ning veresoonkonna haiguste riskid, vajadusel määrab täiendavaid analüüse ning lisauuringuid, nagu näiteks EKG, koormustest, südame ultraheliuuring jmt. Samuti annab arst nõu, milliseks tuleks kujundada oma elustiil, et oma südant igapäevaselt hästi hoida ja võimalikke probleeme ennetada. Konsultatsiooni hind on 120 eurot.

Aega broneerima
Kõige parema tulemuse annab individuaalne lähenemine ja nõustamine, sest sel puhul arvestatakse just konkreetse inimese vajadusi. Tähtis on ka inimese elustiil, millest sõltub pool tema südame tervisest.
Prof Margus Viigimaa

Prof Margus Viigimaa

Südametervise arst, kardioloog Professorist lähemalt »
 • Tiina UuetoaDr Tiina Uuetoa
 • Sirje MasikDr Sirje Masik
 • Margus ViigimaaProf Margus Viigimaa
 • Hasso UuetoaDr Hasso Uuetoa
 • Martin SergDr Martin Serg

Dr Tiina Uuetoa

Kardioloog Doktorist lähemalt »

Dr Sirje Masik

Kardioloog Doktorist lähemalt »

Prof Margus Viigimaa

Südametervise arst, kardioloog Professorist lähemalt »

Dr Hasso Uuetoa

Rütmihäirete arst, kardioloog Doktorist lähemalt »

Dr Martin Serg

Kardioloog Doktorist lähemalt »

Kardioloogi konsultatsioon

Südamearst ehk kardioloog tegeleb südame- ja veresoonkonna haiguste diagnoosimise ja raviga, annab eksperthinnangu olemasolevale diagnoosile ja raviskeemile, nõustab haigusest taastumisel ja teostab keeruliste krooniliste haiguste järelkontrolli. Vajadusel hindavad arstid kaebuste ja haigusnähtude põhjuslikke seoseid võimalike südamehaigustega ehk tegelevad diferentsiaaldiagnostiliste juhtudega – erinevate südamehaiguste omavahelise eristamisega.

Soovitame pöörduda meie kardioloogide konsultatsioonile, kui on vajalik raviskeemi või selle tulemuslikkuse hindamine. Samuti siis, kui senise raviskeemiga ei ole saavutatud soovitud tulemusi, ravi ajal esineb halba enesetunnet ning soovimatuid kõrvalnähte ja raviskeemi oleks tõenäoliselt tarvis muuta. Meie keskuses töötavad suurte kogemustega kardioloogid, kes on oma eriala tippeksperdid. Prof Viigimaa konsultatsiooni hind on 120 eurot, dr Masiku, dr Uuetoa ja dr Sergi konsultatsiooni hind 100 eurot.

Aega broneerima
Hea patsient on enda haigust aktsepteeriv patsient, kes saab aru, et eeskätt peab ta ise oma tervisesse ja ravisse panustama, usaldades arste ja arvestades nende soovitustega.

Südame rütmihäirete arsti konsultatsioon

Dr Hasso Uuetoa on rahvusvahelise kogemusega südame rütmihäirete ravile – elektrofüsioloogiale spetsialiseerunud tippspetsialist, kes nõustab Confidos kõiki kardiostimulaatoriga patsiente ning teostab vajalikke järelkontrolle.

Rütmihäirete arsti konsultatsiooni hind on 100 eurot. Kardiostimulaatoriga patsientide konsultatsiooni hind on 35 eurot, alates 63. eluaastast 25 eurot.

Aega broneerima
Hasso Uuetoa

Dr Hasso Uuetoa

Rütmihäirete arst, kardioloog Doktorist lähemalt »

Books

Meie kardioloogid teostavad

 • Koormustest
  Koormustest abil saab anda hinnangut südame-veresoonkonna seisundi kohta, rütmihäirete või rindkerevalude jm. kaebuste selgitamiseks, kuid ka ravitulemuste hindamiseks südame- ja hingamisprobleemidega haigetel. Koormustestiga saab tervel inimesel hinnata sooritusvõimekust, selgitada treeningutega alustaja lähtevõimekust ja soovitada vastavalt pulsisagedusele optimaalset treeningpulssi ja sobivaid treeningu vorme. Loen lisaks »
 • Südame ultraheli (EHHO)
  Südame ultraheli on südame(töö) uuring, mis võimaldab hinnata südameõõnte ja -kambrite suurust, südameklappide funktsiooni, vasema vatsakese töövõimet ja südamelihase kokkutõmbevõimet, infarktikoldeid ja isheemilisi kahjustusi südamelihase erinevates piirkondades, trombide olemasolu südameõõntes ja veresoontes, samuti vererõhust tingitud muutusi südames. Uuringu abil saab diagnoosida (kaasasündinud) südamerikkeid, infarktiarmi esinemist, ulatust ja asetust, samuti vedeliku leidumist ja sellest tekkinud tüsistusi südamepaunas. Loen lisaks »
 • EKG ehk elektrokardiogramm
  Elektrokardiograafia ehk EKG on uuring, mis annab infot südame löögisageduse ja erinevate rütmihäirete kohta. Uuringuga saab hinnata ka südamelihase verevarustuse häireid (südamelihase isheemia), läbipõetud südamelihase infarkti ning südamekambrite ülekoormust ja suurenemist. Loen lisaks »
 • Ööpäevaringne rütmihäirete Holter-uuring
  Holter-uuring on südametegevuse registreerimine elektrokardiogrammina ehk EKG-na 24 tunni jooksul. Uuring on vajalik südame rütmihäirete avastamiseks, ja blokaadide kindlakstegemiseks ning ravi tõhususe hindamiseks. Loen lisaks »
 • Hotman®-uuring
  Hotman®-uuringut teostatakse kõrgvererõhktõve ehk hüpertoonia diagnoosimiseks, individuaalselt sobivaima ravi määramiseks ja selle tõhustamiseks. Loen lisaks »
 • A.B.I indeksi määramine
  Perifeersete arterite aterosklerootiliste muutuste diagnostika ehk A.B.I indeksi määramine seisneb säärte ja õlavarte vererõhu üheaegsel fikseerimisel ja omavahelisel kõrvutamisel. Mõõtmistulemusi võrreldakse omavahel ning hinnatakse, kas jala verevarustus on vähenenud trombi või ateroskleroosi tõttu. Mõõtmistele tuginedes saab hinnata perifeersete arterite haiguse ja verevarustuse häire olemasolu ning tõsidust. Loen lisaks »
 • Ultraheli Doppler-uuring jalgade arteritel ja/või veenidel
  Doppler-uuring võimaldab diagnoosida trombe ja sulgusid nii arterites kui ka veenides, samuti perifeersete arterite haiguste kahtlusel märgata haigust juba varases staadiumis. Loen lisaks »

Unearsti konsultatsioon

Unearsti ehk somnoloogi konsultatsioonil tutvub arst Sinu senise tervisliku seisundi ja kaebustega ning kaardistab unehäirele viitavad sümptomid. Konsultatsioonil on hea rääkida oma unega seotud harjumustest, magamamineku ja ärkamise aegadest, öistest ärkamistest ja muudest unekäitumistest. Kui oled unerohtude tarvitaja, räägi arstile, milliseid ravimeid ja kui kaua oled kasutanud.

Unearsti konsultatsioonile soovitame pöörduda, kui Sul on just unetusega seostatavad enesetundehäired nagu unisus, väsimus, kurnatus, tähelepanuhäired ja keskendumisraskused, otsustusvõime ja töökiiruse vähenemine, tekivad pidevad muremõtted oma unekvaliteedi osas, meeleolumuutused ja ka kehalised muutused nagu südamekloppimine, valu südame piirkonnas ning pea tundub pidevalt n-ö paks. Unearsti konsultatsioonile on oodatud täiskasvanud. Konsultatsiooni hind on 70 eurot.

Aega broneerima
Und peab väärtustama igas elueas, hea uni on täisväärtusliku elu alus. Uneapnoe on tänapäeval hästi ravitav. Õige ravi toob tagasi tervise ja vähendab unisust, norskamist ning ülekaalu.
Dr Erve Sõõru

Dr Erve Sõõru

Unearst, somnoloog-pulmonoloog Doktorist lähemalt »
 • Dr Toomas TammDr Toomas Tamm
 • Dr Aare MehikDr Aare Mehik
 • Dr Roman RusmanDr Roman Rusman

Dr Toomas Tamm

Uroloog
Doktorist lähemalt »

Dr Aare Mehik

Uroloog
Doktorist lähemalt »

Dr Roman Rusman

Uroloog
Doktorist lähemalt »

Uroloogi konsultatsioon

Uroloog tegeleb meeste kuse- ja suguelundite ning naiste kuseelundite haigustega, nii kaasasündinud arenguhäiretega kui elu vältel tekkinud haigustega (kasvajad, neerukivitõbi, eesnäärme suurenemine, uriinipidamatus, traumad).

Confido suurte kogemustega uroloogid aitavad selgusele jõuda, millistel juhtudel on vajalikud spetsiifilisemad uuringud või kirurgiline ravi. Konsultatsiooni raames tehakse vajadusel ka ultraheliuuring neerudele, kusepõiele või eesnäärmele.

Dr Tamm on spetsialiseerunud urineerimishäirete ja uriinipidamatuse medikamentoossele ja kirurgilisele ravile. Vajadusel koostab arst ravi- ja tegutsemisplaani, sh annab soovituse, milline raviasutus ja arst on sobivaimad ning kuidas vältida probleemide süvenemist.

Meie uroloogide poole soovitame pöörduda kuse- ja suguelundite kasvajate regulaarseks järelkontrolliks. Korduva neerukivitõve puhul aitame läbi viia ainevahetusuuringud, mis selgitavad neerukivi tekkepõhjuseid. Konsultatsiooni hind on 100 eurot.

Aega broneerima

Arstid saavad patsiendi jaoks oluliselt rohkem ära teha, kui ta probleemide ilmnedes jõuab arsti juurde võimalikult vara.

Kroonilise põiepõletiku lokaalne põiesisene ravi

Krooniline põiepõletik on väga kurnav terviseprobleem, mis võib oluliselt alandada patsiendi elukvaliteeti. Kusepõie sisesein on normaalselt kaetud kaitsekihiga (glükoosaminoglükaani kiht), mis takistab põieseina ärritumist erinevate uriinis sisalduvate ainete ja võimalike bakterite eest. Kroonilise põiepõletiku korral on see kaitsekiht kahjustunud ega täida enam oma funktsiooni. Lokaalse põiesisese ravi korral viiakse kateetri abil kusepõide spetsiaalset ainet (Gepan instill), mis taastab kusepõie normaalse sisemise kaitsekihi ja takistab seega põletike teket. Ravi vajalikkuse üle otsustab alati uroloog ning enne ravi alustamist on vajalik tsüstoskoopia uuring.

Ravi näidustusteks on:

 • interstitsiaalne tsüstiit
 • üliaktiivne kusepõis
 • kroonilised korduvad bakteriaalsed kusepõie põletikud
 • kiiritusravi järgne krooniline põiepõletik

Esimesel kuuel ravinädalal on soovitatav teha ravi üks kord nädalas ja pärast seda jätkata raviga üks kord kuus 6 kuu jooksul. Seejärel hinnatakse ravi efektiivsust. Esimesed raviprotseduurid teostatakse alati kliinikus kohapeal. Hiljem, kui seda soovite ja olete omandanud vastavad teadmised, on võimalik protseduure ka ise kodus läbi viia. Ravi planeerimiseks pöörduge Confido Meditsiinikeskuse uroloogi vastuvõtule.

Dr Tiit Kivistik

Dr Tiit Kivistik

Veresoontekirurg Doktorist lähemalt »

Veresoontekirurgi konsultatsioon

Veresoontekirurg diagnoosib arterite- ja veenihaigusi, teeb uuringuid ja määrab ravi. Samuti annab eksperthinnangu seisundile ja raviplaanile, jälgib krooniliste haiguste kulgu ja teeb regulaarset järelkontrolli. Soovitame pöörduda meie veresoontekirurgi konsultatsioonile arteri- ja veenihaiguste kahtluse korral, eksperdilt täpse seisundi ja ravivajaduse hinnangu saamiseks, ennetusmeetodite ning konservatiivsete ja kirurgiliste ravivõimaluste selgitamiseks, ravijärgse kontrolli teostamiseks. Veresoontekirurg dr Tiit Kivistik teostab ka perifeersete veresoonte auditit ehk terviklikku hindamist.

Auditi eesmärk on anda hinnang veresoonte seisundi kohta ning sellest tulenev konkreetne ravi- ja tegutsemisplaan, sh ravimeetodi valik ning milline raviasutus ja arst on sobivaim. Samuti annab arst auditi põhjal edasisi soovitusi probleemide tekkimise või süvenemise vältimiseks. Konsultatsiooni hind on 100 eurot.

Aega broneerima
Minu 14aastane veresoontekirurgi töökogemus tähendab üle 3000 teostatud operatsiooni ja annab kindluse, et minuga koos leiad oma probleemile parima võimaliku lahenduse.