Koroonaviiruse testid ja tõendid

Vali teenus

  Koroonaviiruse antigeeni test Tallinna Lennujaamas

  Pakume Tallinna Lennujaamas koroonaviiruse antigeenitesti reisimiseks koos vastava sertifikaadi väljastamisega.

  NB! Koroonatestimisele peab tulema kaitsemaskiga. Haigussümptomite korral palume ühendust võtta 1220 või oma perearstiga.

  Antigeenitestid määravad koroonaviirusele omaste valkude olemasolu proovis. Koroonatest on kõige tundlikum perioodil, mil viiruse hulk organismis on kõige suurem – reeglina mõni päev enne kuni umbes viis päeva pärast haiguse sümptomite teket. Seega tähendab antigeenitesti positiivne tulemus suure tõenäosusega seda, et patsient on värskelt haigestunud ja veel teistele inimestele nakkusohtlik.

  Kellele?

  Koroonaviiruse antigeeni testid reisimiseks on mõeldud inimestele, kes vajavad ägeda COVID-19 haiguse välistamist reisimiseks riikidesse, kus aktsepteeritakse koroonaviiruse antigeeni testi tulemust.

  Kuidas test toimub?

  Proov võetakse spetsiaalse vatipulga abil ninaneelust.

  Kui kiiresti saab tulemused?

  Antigeenitesti tulemuse saab umbes 30 minuti jooksul.

  Kasutatav reisitõendina?

  Jah, koroonatesti kohta väljastatakse sertifikaat testitava e-posti aadressile.

  Kuhu tulla?

  Koroonaviiruse antigeeni kiirtesti punkt asub Tallinna Lennujaama 0 korrusel. Oleme avatud E–R 11–18, L ja P kl 7–16. Alates 12. aprillist E–P 9–18. Testimiseks on vaja eelnevalt broneerida aeg!

  Info riikidest, mis nõuavad riiki sisenemisel koroonaviiruse sertifikaati ja aktsepteerivad antigeenide kiirtesti tulemusi, leiab Reisi Targalt veebileheküljelt.

  NB! Enne broneerimist palume tutvuda teenuse osutamise tingimustega.


  Hind

  49 €

  Kestus

  5 minutit

  Broneeri aeg

  Broneeri aeg