Koroonaviiruse testid ja tõendid

Confido testimispunktides ja kiirkliinikutes teostatakse koroonateste ainult reisimise eesmärgil. Haigussümptomite korral palume ühendust võtta 1220 või oma perearstiga! Teeme nii PCR-teste kui ka antigeeniteste (kiirtest), negatiivse testitulemuse puhul väljastatakse reisi jaoks vajalik sertifikaat.

 • Koroona kiirtest ehk antigeenitest annab vastuse 30 minuti jooksul ning suure tõenäosusega tuvastab nakkusohtliku inimese. Koroonaviiruse olemasolu organismis sellega täielikult välistada ei saa. Test tehakse ninaneelust.
 • Koroonaviiruse PCR-test on viiruse RNA-d tuvastav test, mille tulemus kinnitab, et olete koroonaviirusest vaba. Vastus saabub Digiloosse 48 tunni jooksul peale testimist.

Väljastame ka koroonaviiruse läbipõdemist kinnitavaid, nn fit-to-fly tõendeid. Lisaks saab teha koroonaviiruse antikehade testi.

NB! Kõikideks koroonatestideks on vaja broneerida aeg!

Käisid Confidos testimas või tõendit saamas? Palun jäta meile oma tagasiside!

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Koroonaviiruse test (ninaneelu PCR) Töökoja 1, Tallinn

  Pakume Tallinnas aadressil Töökoja 1 koroonaviiruse teste ja koroonaviiruse määramist kurguloputusvedelikust kuni 18- aastastele. Mõlema teenuse puhul on võimalik saada testi negatiivse tulemuse kohta sertifikaat, hinnaga 10€.

  Koroonatestimisele peab tulema kaitsemaskiga. Ägeda nakkuse kahtluse ja samuti positiivse testi tulemuse korral on kohustuslik püsida koduses isolatsioonis ning võtta ühendust 1220 või oma arstiga.

  NB! Ägeda nakkuse kahtluse ja samuti positiivse testitulemuse korral on kohustuslik püsida koduses isolatsioonis ning võtta ühendust oma arstiga.

  Kellele?

  Ninaneelu PCR koroonatesti saab kasutada igas vanuses patsientide puhul.

  Kuidas test toimub?

  Proov võetakse spetsiaalse vatipulga abil ninaneelust.

  Kui kiiresti saab tulemused

  Vastus saabub digiloosse 24-48 tunni jooksul peale testimist.


  Hind

  60-70 €

  Kestus

  5 minutit


  Broneeri aeg