Treeningud

Meie jaoks on tähtis inimese tervis tervikuna. Tugeva tervise ja hea enesetunde aluseks on regulaarne liikumine, mistõttu oleme Confidos käivitanud mitmed keha arendavad ja vaimu värskendavad treeningud.

Meie treenerid on oma alade tipud, kes on kursis nii lääne- kui idamaade meditsiiniga ja oskavad aidata ka inimesi, kel juba on terviseprobleemid. Treenerid on pühendunud sellele, et läbi oma trennide tugevdada inimeste füüsilist ja vaimset tervist, ennetada terviseprobleeme ning aidata taastuda vigastustest ja haigustest. Meie treeningrühmad on väiksed, maksimaalselt saab osaleda trennis kuni 12 inimest, et treeneril oleks võimalik kõiki juhendada.

Vajalik teave

 • Trennidesse registreerumine lõpeb 1 tund enne trenni. Hommikustesse trennidesse registreerumine lõpeb eelmisel õhtul kl 19.00.
 • Treening toimub, kui tund enne trenni algust (hommikuste trennide puhul eelmise päeva õhtuks) on registreerunud vähemalt 1 osaleja. Palume registreerimine tühistada hiljemalt 1h enne trenni algust.
 • Vajalik on eelregistreerumine telefonil 1330 või info@confido.ee
 • Kohapeal on riiete vahetamise ja pesemisvõimalus
 • Matid ja treeningvahendid on kohapeal olemas
 • Soovi korral on võimalik kokku leppida individuaaltrennid, kus treenerid saavad tegeleda vaid Teie tervise ja vajadustega ning anda personaalseid nõuandeid


Rühmatreeningud

TRE-lõdvestusteraapia

Ene Hindpere

Mirjam Püvi

Ülenädala T17:00 - 18:30

R16:00 - 18:00

Shindo

Merike Villard

T12:00 - 13:00

Meditsiiniline Qi Gong

Karina Laurits

E19:00 - 20:30

Vali...

  Shindo

  Shindo lihtsad ja tõhusad venitusharjutused aitavad lõdvestuda ning tasakaalustada keha ja vaimu sinna kogunenud füüsilisest- ja vaimsest pingest.

  Läbi toetava puudutuse, mis on oluline osa Shindost, aitab juhendaja jõuda sügavamale ja suurema kontaktini iseendaga. Jaapanist pärit Shindos lähtutakse sarnaselt teistele idamaistele traditsioonidele sellest, et eluenergia liigub energiakanalites ehk -meridiaanides. See venitusharjutusete süsteem aitab avada -meridiaane ning ühtlasi hoida neid avatuna. Kui energia liigub kehas takistuseteta, oleme terved ja teovõimelised.

  Shindo trenni tule mugavates riietes, paljajalu või varvassokkides.

  Shindo erateraapias toetab treener shindo venitusasendeid massaažiga süvendamaks harjutuste mõju. Erateraapia hind on 50 eurot. Loe erateraapia kohta lähemalt »


  Hind

  12 €

  Kestvus

  60 minutit

  Broneeri aeg

  Merike Villard

  Merike Villard

  Jaapani terapeut-massöör

  Soetsialistist lähemalt
  BRONEERI AEG