Confido treening- ja heaolukeskus

Rühmatreeningud

Meie jaoks on tähtis inimese tervis tervikuna. Tugeva tervise ja hea enesetunde aluseks on regulaarne liikumine, mistõttu oleme Confidos käivitanud mitmed keha arendavad ja vaimu värskendavad treeningud. Meie treenerid on oma ala tipud, kes on kursis nii lääne- kui ka idamaade meditsiiniga ning oskavad aidata ka inimesi, kel juba on terviseprobleemid. Treenerid on pühendunud sellele, et tugevdada inimeste füüsilist ja vaimset tervist, ennetada terviseprobleeme ning aidata taastuda vigastustest ja haigustest. Treeningrühmad on väiksed, maksimaalselt saab osaleda kuni 10 inimest, et treeneril oleks võimalik kõiki juhendada.

Rühmatreeningud

Shindo

Merike Villard

T12:00–13:00

Broneeri koht

Fitbody Weight Loss

Roman Gritsanjuk

T17:30–18.30

Broneeri koht

Funktsionaalne pilates

Ekaterina Dushko

N17:30–18.30

Broneeri koht

TRE-lõdvestusteraapia

Ene Hindpere

T17:00–18.00

Broneeri koht

Pingetest vabastav õhtujooga

Marika Tamm

K16:30–17.45

Broneeri koht

Äratav hommikujooga

Marika Tamm

T ja N08:30–09.30

Broneeri koht

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Shindo

  Shindo lihtsad ja tõhusad venitusharjutused aitavad lõdvestuda ning tasakaalustada keha ja vaimu sinna kogunenud füüsilisest- ja vaimsest pingest.

  Läbi toetava puudutuse, mis on oluline osa Shindost, aitab juhendaja jõuda sügavamale ja suurema kontaktini iseendaga. Jaapanist pärit Shindos lähtutakse sarnaselt teistele idamaistele traditsioonidele sellest, et eluenergia liigub energiakanalites ehk -meridiaanides. See venitusharjutusete süsteem aitab avada meridiaane ning ühtlasi hoida neid avatuna. Kui energia liigub kehas takistuseteta, oleme terved ja teovõimelised.

  Shindo trenni tule mugavates riietes, paljajalu või varvassokkides.

  Shindo erateraapias toetab treener shindo venitusasendeid massaažiga süvendamaks harjutuste mõju. Erateraapia hind on 50 eurot. Loe erateraapia kohta lähemalt »

  NB! Tund toimub kord nädalas teisipäeviti kell 12.00 Confido Meditsiinikeskuse 6. korruse treeningsaalis.


  Hind

  12 €

  Kestvus

  60 minutit

  Broneeri koht


  Merike Villard

  Merike Villard

  Jaapani terapeut-massöör

  Soetsialistist lähemalt

  OLULINE TEADA!

  • Trennidesse registreerumine lõpeb 1 tund enne trenni. Hommikustesse trennidesse registreerumine lõpeb eelmisel õhtul kell 19.
  • Treening toimub, kui tund enne trenni algust (hommikuste trennide puhul eelmise päeva õhtuks) on registreerunud vähemalt 1 osaleja.
  • Soovi korral on võimalik kokku leppida individuaaltrennid, kus treenerid saavad tegeleda vaid teie tervise ja vajadustega ning anda personaalseid nõuandeid.
  • Individuaaltreeningule registreerumine telefonil 1330, info@confido.ee või online-süsteemis. Rühmatrennidesse registreerumine lingi kaudu treeningu juures.
  • Kui registreeritud treeningut on vaja tühistada, palume seda teha vähemalt 1 tund enne trenni algust telefonil 1330.
  • Kohapeal on riiete vahetamise ja pesemisvõimalus.
  • Matid ja treeningvahendid on kohapeal olemas.

  OHUTUKS TREENINGUKS

  Viirused on endiselt liikvel, mistõttu palume kliinikusse kohapeale mitte tulla, kui:
  • Teil on diagnoositud COVID-19 haigus ja arst ei ole teid veel tervenenuks kuulutanud.
  • Teil on ägedad hingamisteede põletiku sümptomeid (nt palavik, köha, nohu, kurguvalu) ja teile ei ole viimase 48 h jooksul tehtud negatiivset COVID-19 ninaneelu testi.
  • Teil on olnud 2 nädala jooksul kokkupuude COVID-19-haigega.
  • Te olete viimase 10 päeva jooksul saabunud reisilt välisriigist, kust saabudes peab jääma kohustuslikku eneseisolatsiooni.

  BRONEERINGU MUUTMINE

  • Kui te ei saa broneeritud ajal trenni tulla, siis palun esimesel võimalusel aeg tühistada või leida endale teine aeg. Palume teha seda mitte hiljem kui 1 h enne broneeritud aega.
  • Aega tühistada või muuta saate kinnituskirjast, mis saadeti teile meilile aega broneerides.
  • Kui te mittetulemisest ei teata või tühistate broneeringu vähem kui 1 h enne broneeringu algust, arvestatakse ettemaks teenuse osutamiseks valmisoleku kulude katteks ning seda ei tagastata.
  • Kui tühistate treeningu rohkem kui 1 tund enne treeningu algust, tagastatakse ettemaksusumma teile 10 tööpäeva jooksul.

  MEIE ASUKOHT

  • Palun saabuge Confido Meditsiinikeskusesse Tallinnas, Veerenni 51, 6. korrusele 10 minutit enne treeningu algust ja võtke kaasa fotoga isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba).
  • Kohapeal on olemas riiete vahetamise ning pesemise võimalus.
  • Veerenni 51 ees ja kliendiparklas on parkimine 24 h tasuline. Parkimise alustamiseks saada sõnum numbrile 1902 (auto nr_tühik_EP100) või kasuta parkimise äppi. M-parkimise tsoon on EP100.