Confido treening- ja heaolukeskus

Rühmatreeningud

Meie jaoks on tähtis inimese tervis tervikuna. Tugeva tervise ja hea enesetunde aluseks on regulaarne liikumine, mistõttu oleme Confidos käivitanud mitmed keha arendavad ja vaimu värskendavad treeningud. Meie treenerid on oma ala tipud, kes on kursis nii lääne- kui ka idamaade meditsiiniga ning oskavad aidata ka inimesi, kel juba on terviseprobleemid. Treenerid on pühendunud sellele, et tugevdada inimeste füüsilist ja vaimset tervist, ennetada terviseprobleeme ning aidata taastuda vigastustest ja haigustest. Treeningrühmad on väiksed, maksimaalselt saab osaleda kuni 10 inimest, et treeneril oleks võimalik kõiki juhendada.

Oluline teada seoses COVID-19 levikuga

Head kliendid, rühmatreeningutel saad osaleda, kui:

 • Oled läbinud koroonaviiruse vastase vaktsineerimiskuuri ja näitad oma sertifikaati elektrooniliselt või trükitud kujul arstikeskuse vastuvõtu-assistendile.
 • Oma nakkusohutust ei pea esialgu tõendama alla 18-aastased inimesed.
 • Erandina ei kohaldata nakkusohutuse tõendamise nõuet psühholoogilise ja sõltuvusnõustamise klientidele.
 • Lisaks ei nõuta negatiivset testi erivajadustega klientidelt.

Rühmatreeningud

Reality Check

Grete Vahter

N17:00–18.00

Broneeri koht

Fitbody Weight Loss

Grete Vahter

T17:15–18:30

Broneeri koht

Funktsionaalne pilates

Ekaterina Dushko

N17:30–18.30

Broneeri koht

Seljakool - alates 20. oktoobrist!

Elina Vilja

K17:30–18.30

Broneeri koht

Pingetest vabastav õhtujooga

Marika Tamm

K17:00–18:15

Broneeri koht

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Fitbody Weight Loss

  Fitbody sarja kuuluv treeningsari neile, kes soovivad tervislikult kaalu langetada ehk üheaegselt vähendada rasvaprotsenti ning hoida ja tõsta lihastoonust. Programm on välja töötatud fitness-treeneri Egle Nabi juhendamisel.

  Treeningus keskendutakse baasharjutustele, mille puhul rakendatakse tööle korraga rohkem lihaseid, tagades suurema kalorikulu ning tõhususe. Lihasharjutused vahelduvad aeroobsete harjutustega: see lisab treeningule intensiivsust ja suurendab trennis kulutatava energia hulka. Kasutatakse erinevaid treeningvahendeid: kange, kummilinte, hantleid, matte, sangpomme, fitpalle. Iga osaleja valib endale sobiva tempo ning lisaraskuse. 

  Treening koosneb neljanädalatest tsüklitest – osalejad teevad 4 järjestikust nädalat sama kava, et saavutada järjepideva treeninguga lihaste areng. Sellisel moel saab treenija tunni ajal arvestada, millise koormusega treeningut teha, sest tal on aega tehnikaga harjuda ning samas ka märgata, kuidas tulemus iga treeninguga paremaks muutub. Iga 4 nädala tagant kava muutub, et areng oleks mitmekülgne ning lihastel ei tekiks harjumust töötada samas asendis.

  Iga tund algab soojendusega ning lõppeb taastavate harjutustega. Kogu treeningu jooksul pöörab treener tähelepanu tehnikale, vajadusel korrigeerib ning juhendab.


  Soovitan Fitbody Weight Loss trennisarja neile, kes soovivad tervislikult kaalu langetada ehk teha seda aktiivse treeningu kaasabil. Igal kaalulangetajal on väga tähtis jälgida, et kaalu ei kaotataks väärtusliku lihastoonuse arvelt. Seetõttu tuleks liikumisplaani kindlasti sisse lülitada ka lihastreeningud. Fitbody Weight Loss on just selleks kohandatud treening – ta arvestab treenija eesmärgiga kaalu langetada, keskendudes samal ajal jõu ja lihastoonuse säilitamisele ja arendamisele.
  – Egle Nabi

  NB!

  Alates 12. oktoobrist annab FitBody Weight Loss trenne Grete Vahter. Tunnid toimuvad teisipäeviti kell 17:15 Confido Meditsiinikeskuse 5. korruse treeningsaalis.


  Hind

  12 €

  Kestvus

  60 minutit


  Broneeri koht

  Grete Vahter

  Grete Vahter

  Treener

  Spetsialistist lähemalt

  OLULINE TEADA!

  • Trennidesse registreerumine lõpeb 2 tund enne trenni, hommikuste trennide puhul eelmisel õhtul kell 19.
  • Treening toimub, kui tund enne trenni algust (hommikuste trennide puhul eelmise päeva õhtuks) on registreerunud vähemalt 1 osaleja.
  • Soovi korral on võimalik kokku leppida individuaaltrennid, kus treenerid saavad tegeleda vaid teie tervise ja vajadustega ning anda personaalseid nõuandeid.
  • Individuaaltreeningule registreerumine telefonil 1330, info@confido.ee või online-süsteemis. Rühmatrennidesse registreerumine lingi kaudu treeningu juures.
  • Kui registreeritud treeningut on vaja tühistada, palume seda teha vähemalt 2 tundi enne trenni algust telefonil 1330.
  • Kohapeal on riiete vahetamise ja pesemisvõimalus.
  • Matid ja treeningvahendid on kohapeal olemas.

  OHUTUKS TREENINGUKS

  Viirused on endiselt liikvel, mistõttu palume kliinikusse kohapeale mitte tulla, kui:
  • Teil on diagnoositud COVID-19 haigus ja arst ei ole teid veel tervenenuks kuulutanud.
  • Teil on ägedad hingamisteede põletiku sümptomeid (nt palavik, köha, nohu, kurguvalu) ja teile ei ole viimase 48 h jooksul tehtud negatiivset COVID-19 ninaneelu testi.
  • Teil on olnud 2 nädala jooksul kokkupuude COVID-19-haigega.
  • Te olete viimase 10 päeva jooksul saabunud reisilt välisriigist, kust saabudes peab jääma kohustuslikku eneseisolatsiooni.

  BRONEERINGU MUUTMINE

  • Kui te ei saa broneeritud ajal trenni tulla, siis palun esimesel võimalusel aeg tühistada või leida endale teine aeg. Palume teha seda mitte hiljem kui 1 h enne broneeritud aega.
  • Aega tühistada või muuta saate kinnituskirjast, mis saadeti teile meilile aega broneerides.
  • Kui te mittetulemisest ei teata või tühistate broneeringu vähem kui 1 h enne broneeringu algust, arvestatakse ettemaks teenuse osutamiseks valmisoleku kulude katteks ning seda ei tagastata.
  • Kui tühistate treeningu rohkem kui 1 tund enne treeningu algust, tagastatakse ettemaksusumma teile 10 tööpäeva jooksul.

  MEIE ASUKOHT

  • Palun saabuge Confido Meditsiinikeskusesse Tallinnas, Veerenni 51, 6. korrusele 10 minutit enne treeningu algust ja võtke kaasa fotoga isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba).
  • Kohapeal on olemas riiete vahetamise ning pesemise võimalus.
  • Veerenni 51 ees ja kliendiparklas on parkimine 24 h tasuline. Parkimise alustamiseks saada sõnum numbrile 1902 (auto nr_tühik_EP100) või kasuta parkimise äppi. M-parkimise tsoon on EP100.