Confido kirurgiakliinikus alustati rinnakirurgiaga

08.09.2023

Kogenud rinna rekonstruktiivkirurgid dr Merje Jürisson-Pors ja dr Agne Kukk hakkasid Confidos teostama rinnakirurgilisi operatsioone. Confido Kirurgiakliinikus on siiani olnud fookuses uroloogia, günekoloogia, proktoloogia, nina-kõrva-kurguhaiguste kirurgia ja mitmed teised üldkirurgilised teenused. Nüüdsest tegeletakse ka rindade suurendamise, vähendamise ja tõstmisega. Lisaks pakume ka meestele günekomastia korral rindade vähendamist ja rinna healoomuliste kasvajate eemaldamist.

„Inimestel on tihti eksiarvamus, et rindade plastika tähendab vaid rindade suurendamist ja tõstmist enda välimuse parandamiseks. Tegemist on sageli hoopis meditsiiniliste põhjustega, näiteks pärast rindade eemaldamist (traumade või rinnavähi tõttu) saab rinnad ja rinnanibu taastada,“ selgitas Confido Kirurgiakliiniku juht dr Leonhard Kukk.

„Olenemata põhjusest, miks inimesel on soov rindade plastikat teostada, siis on meie ülesanne on  seda ohutult võimaldada. Dr Jürisson-Pors ja dr Agne Kukk on suure kogemusega kirurgid, seetõttu oli meil suur rõõm nad Confido Kirurgiakliinikusse kaasata.“

Confido rinnakirurgia teenuste hulka kuuluvad: rindade korrigeerimine ja tõstminerindade suurendamine ja vähendamine, rinna asümmeetria korrigeeriminemeeste rindade vähendaminerinna healoomuliste kasvajate eemaldaminelisa rinnanäärme eemaldaminerinnanibu korrigeerimine ja rinnaimplantaatide eemaldamine.

Esimesed rindade suurendamise ja korrigeerimise operatsioonid on juba tehtud. Enne operatsiooni tuleb läbida põhjalik konsultatsioon, mille käigus leitakse just õiged implantaadid, mis sobivad patsiendi keha proportsioonidega. Oma raviteekonda tuleb alustada rinnakirurgi vastuvõtust.

Vaata lisaks: