Neljapäeval avatakse ametlikult Tartu Raatuse kliinik

22.11.2021

Juba sel neljapäeval, 25. novembril kell 12:00 avatakse Tartu Raatuse Tervisekeskuses uus Confido kliinik. Uues kliinikus hakkvad vastuvõtte tegema mitmed eriarstid, lisaks on kliinikus oluline roll õendusabiteenustel ja töötervishoiul.

Kliinik on oma töökorraldust juba kuu aja jooksul testinud ning kliiniku juhi Kristin Raudsepa sõnul on Confido kliinik Tartus hästi vastu võetud nii patsientide kui ka arstide poolt. Praeguses olukorras, kus meditsiinivaldkond on niigi suure koormusega, on uue kliiniku avamine Lõuna-Eesti elanike jaoks märgilise tähendusega.

Uues Tartu kliinikus on saadaval järgmised arstid ja spetsialistid:

Broneeri aeg üleriigilises digiregistratuuris:

Mitmete eriarstide juurde võimalik aeg broneerida läbi üleriikliku digiregistratuuri:

Tartu kliiniku asukoht ja aja broneerimine:

Confido Tartu kliinik asub Raatuse Tervisekeskuses aadressil Raatuse 21, kuuendal korrusel. Confido kliinikusse pääseb läbi Tervisekeskuse fuajee – sõitke liftiga kuuendale korrusele. Privaatne sissepääs ootab külastajaid kui sisete kliinikusse läbi parkimismaja.

Parkimiseks on kõige mugavam kasutada Raatuse Tervisekeskuse parkimismaja. Parkimismaja on Terviseskusega ühenduses, nii et soovitame autoga sõita otse kolmandale korrusele ning läbi klaastunneli siseneda tervisekeskusesse. Nii pääsete otse liftiga privaatselt Confido kliinikusse.

Vastuvõtu broneerimiseks palume helistada lühinumbril 1330, kasutada online broneeringusüsteemi või saata kiri info@confido.ee.