Arstid Tartu Raatuse kliinikus

Confido arstid annavad nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meil töötavad kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilist abi. Confidos on võimalik teha palju erinevaid uuringuid, vajadusel suuname uuringutele teistesse raviasutustesse. Meie arstid teostavad ka ise lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure kuni operatsioonideni välja.

Lisaks allolevatele arstidele:

 • Lastearstid
 • Psühhiaatrid
 • Töötervishoiuarst
  • Sisearsti vastuvõtt

   Näita vabasid aegasid

   Sisehaiguste arst on laia spetsialiseerumisega eriarst, kes omab teadmisi organsüsteemide mittekirurgilistest haigustest, nende ennetusest, prognoosist, diagnostikast ja ravivõimalustest.

   Sisearst tegeleb näiteks kopsuhaiguste, südame-veresoonkonna haiguste, seedetrakti haiguste, verehaiguste, neeruhaiguste, ainevahetushaiguste, nakkushaiguste ja kasvajaliste haiguste diagnoosimise ja raviga. Teades patsiendi sümptomeid ning kaebusi, oskab sisearst koostada uuringuteplaani diagnoosi täpsustamiseks ning vajadusel suunata patsiendi kitsama spetsialiseerumisega eriarsti, nt kopsuarsti või südamearsti juurde.

   Kõige sagedasemad probleemid, millega sisearst tegeleb, on südame-veresoonkonna haigused, venoosne tromboos, aneemia diagnostika ning kasvaja kahtlusel haiguse leidmiseks uuringuplaani koostamisega.

   Vastuvõtule võite pöörduda, kui kahtlustate mõnd mittekirugilist siseorgani haigust (nt südame-veresoonkonna või endokriinsüsteemi haigus, ülekaalulisusega seotud probleemid, maksa- ja seedeelundkonna haigus) või soovite lisainfot haiguse olemuse, prognoosi või diagnostika kohta. Samuti võib pöörduda raviskeemi või haiguste ennetust puudutavate küsimustega.

   Sisearsti konsultatsioon (Tartu)
   70 €
   30 min
   Sisearsti konsultatsioon (Tartu) (Videokonsultatsioon)
   70 €
   30 min

   Seda teenust osutame

   Confido Tartu Raatuse kliinik
   Raatuse 21, Tartu

   Broneeri aeg online’is

   Teenus: Sisearsti vastuvõtt

   Otsi vabasid aegasid