Ilusfäär sai ametliku avapaugu!

14.10.2022

Confido kliinik Viru Keskuses on täiesti uue kontseptsiooniga, kus tervis ja ilu käivad käsikäes. Kliinikus paneme erilist rõhku esteetilisele meditsiinile, kus pakume võimalust säilitada tippspetsialistide ja -tehnoloogia abil oma keha ilu. Samuti teeme erinevaid kehaprotseduure kõige uudsema tehnoloogiaga Zimmer aparaatidega.

Tänapäeval on populaarsemaks muutunud just mittekirurgilised kiired esteetilised protseduurid, n-ö lunch time procedures, mida saab planeerida igapäevategevuste vahele. Et kliendi aega säästa ja tulemus oleks tõhusam, saab erinevaid kehaprotseduure omavahel kombineerida.

Viru Keskuses oleme kliendile lähedal. See laseb muuta tervise ja ilu parandamise sama loogiliseks ja kergelt tarbitavaks nagu igapäevase poeskäigu. Tegu on Tallinna südalinnas asuva populaarse keskusega, kus inimesed on harjunud käima ja mida külastavad aktiivselt ka turistid.

Kliinikus pakume:

Meil töötavad meditiinitöötajad ja kutsetunnistusega kosmeetikud.

Kliinik asub Viru Keskuse 4. korrusel, kuhu pääsete nii liftiga kui ka otse 4. korruse parklast.
Kiirkliinikusse võite pöörduda aega ette broneerimata elavas järjekorras. Et saaksime teid teenindada täpselt teile sobival ajal, soovitame siiski aeg ette broneerida. 

Broneeri aeg mugavalt veebis või telefonil 1330!

Ootame külla!

Fotod: Ardo Kaljuvee