Confido Laste- ja Perekeskus uuenes

02.02.2023

Uuenenud Confido Laste- ja Perekeskuses ootab lapsi ning lapsevanemaid hulk uusi teenuseid, et pakkuda tuge igas lapse arenguetapis.

Confido Laste- ja Perekeskuses mõistame, kui oluline on pakkuda igakülgset tuge lastele ja nende emadele-isadele lapsevanemaks olemise teekonnal. Seepärast oleme koondanud meie keskusesse kõik olulised teenused, mida vajavad tulevased või praegused lapsevanemad erinevates terviseküsimustes kõikides lapse arenguetappides.

Ei ole vahet, kas tegemist on värskete lapsevanematega, kes teevad oma esimesi samme selles vastutusrikkas rollis, või juba kogenud emade-isadega – usume, et head juurdepääsu kvaliteetsele toele ja abile väärib iga pere ning oleme pühendunud just seda pakkuma.

Teame, et nii laste kui ka vanemate vajadused toe järele on erinevad. Meie arstid, õed, ämmaemandad, logopeedid, psühholoogid ja psühhiaatrid ning teised spetsialistid on abiks kogu perele nii lapse sünniks valmistumisel kui ka pärast lapse sündi.

Lai valik teenuseid

Confido Laste- ja Perekeskuses pakume laia valikut teenuseid. Aitame hinnata lapse arengut ja tervisenäitajaid ning vajadusel saame edasi suunata õige spetsialisti juurde. Erinevate terviseprobleemide korral aitavad lastearstid, pere- ja üldarstid, õed ja lastele spetsialiseerunud eriarstid (nt allergoloog, infektsionist, unenõustaja, pulmonoloog). Imiku ja väikelapse arengu toetamiseks pakume beebide ujutamist, massaaži ja võimlemist, samuti kiropraktiku ja füsioterapeudi vastuvõttu ning vaimse tervise tuge.

Täisväärtuslik uni on vajalik igas vanuses, eriti oluline on see aga lastele, kuna mõjutab otseselt kasvu- ja arenguprotsessi. Õigeid meetodeid, mis aitavad tagada beebile või väikelapsele kvaliteetse une, saavad lapsevanematele soovitada meie unespetsialistid.

Lapseootuse ajaks pakume erinevaid uuringuid lapse arengu ja tervise kontrollimiseks (nt KTG, Niptify) ning samuti emadele joogat, massaaži ning füsioterapeudi vastuvõttu. Oleme abiks ka sünnitusjärgsel perioodil, mil pakume lisaks vaimse tervise spetsialistide tuge ja pereteraapiat.

Lapsesõbralik keskkond

Laste- ja Perekeskus tutvustab uusi tegelasi, kes aitavad luua väikeste klientide jaoks sõbraliku ja turvalise atmosfääri. Selleks, et lapsed tunneksid ennast meie juures oodatuna, oleme loonud lapsesõbraliku keskkonna, kus on olemas näiteks mängunurgad, mähkimislauad, atraktiivne ooteruum ja toredad meened mudilaste premeerimiseks.