Confido PREMIO

Confido Meditsiinikeskuses pakutakse meie üld- ja eriarstide poolt heal tasemel ja kättesaadavat terviseteenust. Nüüdisaegne terviseteenus peaks olema aga kompleksne. Confido PREMIO kontseptsioon sündiski soovist tagada kompleksne terviseteenus, mille üks osa on võimaldada Confido klientidel kasutada maailmatasemel tipp-preparaate.

Maailmatasemel tipp-preparaate iseloomustab teaduspõhisus, rahvusvahelistes teadusajakirjades publitseeritud kliinilised uuringud, täpsetele nõuetele vastav koostis, efektiivsuse ja ohutuse uuringud, patentsed komponendid ning auhinnad rahvusvahelistelt konkurssidelt. Riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija, väga hinnatud arstiteadlase ja meditsiinilise biokeemia professori Mihkel Zilmeri juhitud kompetentne ning sõltumatu teaduskomitee on range ja hoolika valikuga kokku pannud tooteportfelli, mille tooted vastavad eeltoodud nõuetele.

Tänu sellele leiab Confido lettidelt maailma juhtivate biotehnoloogia ettevõtetega koostöös loodud tooted, mis aitavad täituda meie südamesoovil – et tervena ja kvaliteetselt elatud aastaid oleks võimalikult palju! Ennetus aitab saavutada parimaid tulemusi. Kui aga oleme seoses mõne tervisemurega juba kohtunud, siis tasub kindlasti oma pilk meie lettidele pöörata. Julgustame kõiki tutvuma meie laia tipp-preparaatide valikuga ning panustama enda ja oma lähedaste tervisesse.

Tooteportfelli kuuluvate toodete seast leiab sobivad, kui on soov:

  • toetada füüsilist ja vaimset võimekust;
  • leevendada krooniliste haigustega kaasnevaid vaevusi;
  • toetada organismi ainevahetuslikku, põletikevastast ja immunoloogilist võimekust;
  • mõjutada enneaegset vananemist.

Confido PREMIO tootesarja tipp-preparaate müüvad:

Confido PREMIO preparaadid on Sinu heaolu jaoks. Meie asjatundlik personal on alati toeks toodete hulgast sobiva leidmisel.

Tekkis Confido PREMIO kohta küsimusi? Saada päring