5.- 11. aastaste laste vaktsineerimine nüüd ka Ülemiste Keskuse Südameapteegis

13.04.2022

Confido alustab 22. aprillil Tallinnas Ülemiste Keskuse Südameapteegis laste vaktsineerimisega. 5.- 11. aastaseid lapsi vaktsineeritakse koroonaviiruse vastu reedeti ja laupäeviti eelbroneeringu alusel.

Seni on lapsi vaktsineeritud Tartu Raatuse kliinikus ja Confido Meditsiinikeskuses. Varasemalt oli see Uue vaktsineerimispunkti loomine on lastevanemate jaoks kindlasti mugavam. Ülemiste Keskuse Südameapteegis saab lapsi vaktsineerida reedel ja laupäeval.

Martin Talu, Confido vaktsineerimisprojekti eestvedaja nentis: "Kuigi vaktsiini soovijaid on vähemaks jäänud, siis pole viirus Eestist kuskile kadunud. Reoveeseire kohaselt on viirusesisaldus mitmes linnas taas tõusuteel. Ühtlasi on tulemas kooli- ja lasteaia lõpetamised ning puhkusereisid, mistõttu tuleks end ja lapsi kindlasti vaktsineerida."

Lapsi vakstineeritakse Pfizer/BioNTech poolt toodetud Comirnaty vaktsiiniga, mis on spetsiaalselt laste jaoks kohandatud. Confidos vaktsineeritakse lapsi spetsialistide poolt, kes on lastega tegelemiseks vastava koolituse läbinud.

Lapse vakstineerimiseks koroonaviiruse vastu palume aja broneerida. Lisainfot laste vaktsineerimise kohta leiad SIIT.

Info uuendatud 13.04.2022