Mida peaksid teadma enne Confido kliinikusse tulemist?

21.01.2022

Confido kliinikud paiknevad Tallinnas aadressitel Veerenni 51, Veerenni 53a (4. korrus) ning Tartus aadressil Raatuse 21 (6. korrusel). Lisaks oleme esmaspäevast pühapäevani teile kättesaadavad ka meie kiirkliinikutes Rocca Al Mare, Nautica ning Lasnamäe Centrumi kaubanduskeskustes Tallinnas.

Selleks, et meil kõigil oleks turvaline on oluline meeles pidada järgmist:

  • Kliinikutesse tulles tuleb kanda maski ning maski võib eemaldada vaid Confido töötajate palvel ja loal. Juhul kui mask on koju ununenud, siis saad maski meie käest.
  • Kliinikutes on tagatud käte desinfitseerimiseks vajalikud vahendid ning palume oma käsi kindlasti desinfitseerida.
  • Kliinikutes järgime võimalusel turvalise distantsi hoidmise põhimõtet
  • Meie arstid, õed, nõustajad ja teised spetsialistid, kes klientidega vahetult kokku puutuvad on vaktsineeritud.
  • Confidosse tulemiseks ei pea teil olema COVID-19 vaktsineerimistõendit, COVID-19 läbipõdemise tõendit või hiljutist negatiivset COVID-19 testitulemust. Oluline on meeles pidada, et ägedate ülemiste hingamisteede sümptomite korral (köha, nohu, palavik, kurguvalu jne) või COVID-19 haigestununa palume Teil kliinikutesse kohapeale mitte tulla. Konsultatsioone ja nõustamist saame läbi viia ka kaugkonsultatsioonina. Kaugkonsultatsioonile aja broneerimiseks palun võtke ühendust meie klienditeenindusega telefonil 1330 või info@confido.ee.
  • Vajaduse korral teostame kiirtesti Confidos kohapeal.

Confidos pakume kõiki saadaolevaid teenuseid ilma täiendavate piiranguteta, ent seoses COVID-19 laialdase levikuga Eestis võib tulla ette muudatusi kui mõni spetsialist peaks ootamatult haigestuma. Kui selline olukord peaks juhtuma, võtame teiega esimesel võimalusel ühendust ning pakume omapoolse lahenduse.

Tuletame meelde, et aja muutmisest või tühistamisest tuleb teavitada vähemalt 24 tundi enne. Teavitades või tühistades aja hiljem, tuleb teil tasuda teenuse hind 100% ulatuses vastavalt esitatud arvele.