Confido esteetilise meditsiini pakkumised detsembris

16.12.2021

Confido esteetilise meditsiini tiim tervitab pühade puhul oma kliente ning jagab häid pakkumisi!

Panime kokku palju põnevaid soodustusi kõige populaarsematele teenustele: ilusüstid, näohooldused ja laserepilatsioon. Kasuta võimalust ja broneeri mitu protseduuri ette.

  • Täitesüstid -20%

Täitesüstid ehk nn fillerid on nahaomast hüaluroonhapet sisaldavad ilusüstid, millega on võimalik nahka siluda, kortsukesi täita, näojooni korrigeerida ning nahka niisutada ja noorendada. Kontuurplastika puhul kasutame kompleksina nii hüaluroonhappe süste kui ka kaltsiumi hüdroksülapatiiti, et korrigeerida kortsusid, taastata näokontuuri ning trimmida nahka. Taastumine protseduurist on üldiselt kiire ja lihtne. Tavaliselt võib juba järgmisel päeval pärast protseduuri minna tööle ja kasutada meiki. Protseduuri lõpptulemus on näha 2–4 nädala möödudes.

  • Germaine de Capuccini kõik näohooldused -15%

Uuendatud koostisega Tx Rides NEO-AGE kaotab kortsud 3 hooldusega tänu uusimate biotehnoloogia arengu toel saavutatud koostisainetega ja energeetilise näojoogal ning kupumassaažil põhineva tehnikaga, mis suurendab hoolduse efektiivsust, tagades kohese ja püsivama tulemuse. Hooldus toimib nii staatiliste kui dünaamiliste kortsude vastu, siludes naha reljeefi, tugevdades pinguldatust ja tihedust ning ennetades vananemist.

Hooldus sobib igale nahatüübile, soovituslik alates 30. eluaastast limiteerimata vanuseni miimiliste joonte ja kortsude puhul või nende ennetamiseks. 3 hooldusega ühe kuu vältel vähenevad kortsud 43% nii pikkuses kui sügavuses. Näoilme on noorenenud, siledam ja puhanud välimusega. Kliinilised testid tõendavad hoolduse efektiivsust.

  • Laserepilatsioon kõikidele piirkondadele -10%

Confido Meditsiinikeskuses pakume tõhusat laserepilatsiooni. Meie kosmeetikud eemaldavad vaakumkinnitusega Lumenis™ laserite abil soovimatud karvad kõigilt näo- ja kehaosadelt, garanteerides väga hea tulemuse. Laserepilatsioon on patsientidele võimalikult vähe ebamugav. Oleme Eesti kogenuim laserravi kliinik, alustasime juba aastal 2002 ning oleme enda aparatuuri järjepidevalt uuendanud.

  • OxyGeneo süstevaba noorendamine -20% (Täishind 120 eur)

OxyGeneO – süstevaba noorendamise protseduuri ajal küllastatakse nahka hapnikuga süstimisvaba süsinikmonooksiidi (CO2) manustamise protsessis, mis jaguneb seejärel süsinikuks (C) ja hapnikuks (O2). Keha töötleb süsinikku vabalt ja hapnik stimuleerib kõiki metaboolseid ja regeneratiivseid protsesse, aktiveerib kollageeni tootmist ja parandab kosmeetikatoodete imendumist.

OxyGeneo süstevaba noorendamise tulemust saate tunda ja näha kohe pärast esimest protseduuri: nahk omandab tervisliku ja hoolitsetud välimuse, jume paraneb ning väsimuse ja stressi jäljed muutuvad vähem märgatavaks.

  • Botuliinisüstid -20% + tasuta konsultatsioon

Ilusüste tehakse tänapäeval nii miimika säilitamiseks kui ka nooruslikuma ilme jaoks. Botuliinisüstide abil näeb nahk nooruslikum välja ning kortsud on siledamad. Botuliinisüstid on suhteliselt valutud. Efekt saabub enamasti 3-5 päeva jooksul.

Botuliinisüstidega on võimalik kaotada:

  • Otsmiku miimikakortsud
  • Allavajunud suunurgad
  • Silmaümbruse kortsud
  • huulekortsud

Broneerimisel kasuta sooduskoodi JÕULUD21

PS. Soodustus kehtib 03.–31.12. Broneeritud protseduure saab kasutada jaanuari lõpuni. Täpsem info teenuste kohta ja broneerimine siin. Imelisi jõule!