Pingeid vabastav massaaž teeb elamisest naudingu

23.01.2017
„Inimkeha on tempel, millesse tuleb suhtuda austuse, lugupidamise ja imetlusega. Meie kehadel on piiramatu potentsiaal end tervendada,“ selgitab terapeut Tiina Tammiste, kes pakub Confido Erameditsiinikeskuses erinevaid lõõgastavaid teraapiad. Üks neist on pingeid vabastav teraapia, mis koosneb MER-sidekoemassaažist ja resonantsteraapiast.
  • MER-sidekoemassaaž on sidekoe tugeval ja aeglasel venitusel põhinev massaaž kombineerituna liigeste vabastamise tehnikatega. Massaaž on abiks lihaste ja kõõluste venimisele, elastsemaks muutumisele ja seeläbi valudest vabanemisele. Ühtlasi rahuneb läbi aeglaste, sügavate ja mõnusate puudutuste närvisüsteem, taastuvad emotsionaalne tasakaal ja keha isetervenemisvõime ning paraneb rüht.
  • Massaažile järgneb resonantsteraapia, mis viib läbi sügava lõdvestuse sisemisele rahule ja vaikusele, millel on puhastav, tervendav ja taastav efekt.
„Õppisin massaaže ja teraapiaid just selleks, et saada teadlikumaks, saada positiivseid kogemusi, kogeda lõõgastust ja end paremini ning tervemana tunda. Soovin seda kõike pakkuda ka oma klientidele. Naudin ja armastan seda, mida teen, usun sellesse!“ kinnitab Tiina Tammiste ning lisab, et järgib oma õpetaja Nisarga elumotot: elu on teekond, ei ole oluline, kuhu see meid viib, olulised on ilusad vaated ja nende imetlemine igas hetkes. Pingeid vabastav teraapia, mille üks seanss kestab kaks tundi, pakub sullegi võimaluse elu ilusaid vaateid nautida. Hea teada:
  • Tule kohale 5–10 minutit varem, et keha ja meel jõuaksid rahuneda.
  • Massaaž ja teraapia kestavad kokku ligi kaks tundi, ent jäta veel kümme minutit pärast teraapiat endale aega toibumiseks.
  • MER-massaaži tehakse ilma riieteta massaažilaual (kasutatakse õli).
  • Teraapiat tehakse massaažilaual mugavates riietes.
  • Pingeid vabastavat teraapiat soovitame täiskasvanutele alates 16. eluaastast.
Loe teraapiate ja massaažide kohta pikemalt ja broneeri aeg »