Millised kinkekaardid on kõige populaarsemad?

09.12.2022

Tervis on igaühele oluline, aga seda kipume mõistma alles siis, kui endal või lähedasel on tervisega mure. Regulaarne tervisekontroll on tähtis, sest aitab tervisemured varakult avastada. Näita, kui väga sa hoolid endale kalli inimese tervisest ja kingi talle jõuludeks Confido tervisekinkekaart.

Kui mõtled, millist Confido tervisekontrolli või näohoolitsust oma lähedastele sel aastal kinkida, tutvu Confido enimmüüdud kinkekaartidega:

OxyGeneo süstevaba
noorendamine, 120 €

OxyGeneo süstevaba noorendamise tulemust saab tunda ja näha kohe pärast esimest protseduuri: nahk omandab tervisliku ja hoolitsetud välimuse, jume paraneb ning väsimuse ja stressi jäljed muutuvad vähem märgatavaks. Protseduur on ohutu ega kahjusta nahka, on mõeldud igale nahatüübile ja seda võib teha aasta ringi. 

Osta e-kinkekaart

Säraandev näohooldus
C-vitamiiniga, 95 €

Säraandev näohooldus C-vitamiiniga annab nahale tagasi sära ning parandab vereringet ja lõõgastab. Kuuekordne puhta C-vitamiini mõju tänu patenteeritud HLG nanopolümeerile toidab naharakke sügavuti ja võimaldab aktiivainete järk-järgulist vabastamist. Näohooldus lõppeb näomassaažiga, mis teostatakse fitness palliga. Tulemuseks märkimisväärselt elujõulisem, suurenenud luminoossusega, pinguldunud nahk.

Osta e-kinkekaart

Terviseriski analüüsipakett, 85 €

Terviseriski analüüsipakett on ennetavaks tervisekontrolliks ja sobib kingiks igaühele, kes soovib oma tervist kontrollida ja kelle tervisemured on ebaspetsiifilised (näiteks väsimus, energiapuudus, üldine kehv enesetunne jne). 

Osta e-kinkekaart

Vitamiinide ja
mikroelementide
analüüsipakett, 170 €

Pakett annab esmase ülevaate sellest, kas igapäevane menüü on piisavalt mitmekesine, et organism saaks kõik vajalikud toitained kätte või on organismis mõne olulise vitamiini või mikroelemendi puudus. Analüüsitakse 7 näitajat: beeta-karoteen, vitamiin B12, vitamiin C, vitamiin E, koensüüm Q10, seleen, tsink. 

Osta e-kinkekaart

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2022. Tutvu kampaania tingimustega.

Ümbrikus kinkekaarte saab osta meie kliinikutest. Vali ükskõik, milline meelepärane Confido teenus või 50€ või 100€ kinkekaart, kui tahad jätta otsustamise kingisaajale. Valitud e-kinkekaardid leiad meie e-poest:

e-poodi