Rohkem tervist!

18.11.2022

Jõuluaeg on imeline võimalus oma lähedasi hoida ja üllatada. Olgu selleks mõnus toit, ühiselt veedetud aeg või hoopis traditsiooniks saanud jõulukingituste tegemine. Et kõike seda jaguks rohkem pikemateks aastateks, on oluline oma tervise eest hoolt kanda.

Oleme Confidos pühendunud inimeste tervise ja heaolu hoiule, sest soovime, et elaksite pika elu terve ja õnnelikuna. Regulaarne tervisekontroll on tähtis, sest aitab tervisemured varakult avastada. Näita, kui väga hoolid endale kalli inimese tervisest – kingi talle jõuludeks Confido tervisekinkekaart.

Sel aastal soovime kõigile meie klientidele rohkem tervist. Ostes vahemikus 18.11–31.12.2022 vähemalt 50 euro väärtuses Confido tervisekinkekaardi, saad kaasa 25 euro suuruse kinkekaardi.

Kampaania tingimused: 

  • Kampaania kehtib 18.11-31.12.2022 (edaspidi „kampaania periood“).
  • Kampaania perioodil saab iga vähemalt 50 euro väärtuses kinkekaardi ostuga ostja kaasa 25 eurose kinkekaardi. 25€ kinkekaart saadetakse e-mailile koos ostetud kinkekaardiga. 
  • Ühel isikul on õigus kampaania perioodil saada 25 euroseid kinkekaarte maksimaalselt kokku 10 tükki. Confido jätab endale õiguse tühistada kinkekaardid, mis on väljastatud vastuolus käesoleva kampaania tingimustega.
  • Confido kinkekaardid kehtivad 6 kuud alates väljastamisest.
  • Kampaania raames väljastatud kinkekaartidele kehtivad „Confido Kinkekaardi kasutustingimused“, mis on kättesaadavad veebilehel https://store.confido.ee/.

Kinkekaartide müügikohad: