Uus Confido Viru Keskuse kliinik ühendab ilu ja tervise

09.06.2022

Confido läheb suvele vastu uue kliinikuga, kus iluprotseduurid ühendatakse meditsiinilistega. Confido esteetika valdkonna ärijuht Mari Sauga ja meditsiiniline juht dr Janno Atna räägivad, mille poolest eristub Confido Viru Keskuse kliinik teistest ning millele seal rõhku pannakse.

Mis tingis kliiniku avamise nüüd ja praegu ning kuhu see teiste Confido kliinikute keskel paigutub?

Tajume pärast COVIDit eriti selgelt, et inimesed soovivad enda tervisesse ja väljanägemisse üha enam investeerida. Aina rohkem kliente pöördub meie poole selleks, et end ka välimuse poolest hästi tunda. Võrreldes teiste kliinikutega, on Viru keskuse Confido kliinik täiesti uue kontseptsiooniga. Tervis ja ilu käivad siin käsikäes ning 400 ruutmeetril on koos nii esteetika kui ka kiirkliinik. Suurem rõhk on siiski esteetilisel meditsiinil ning pakume siin võimalust säilitada tippspetsialistide ja -tehnoloogia abil ka oma keha ilu. Samuti teeme erinevaid kehaprotseduure kõige uudsema tehnoloogiaga Zimmer aparaatidega. Et kliendi aega säästa ja tulemus oleks tõhusam, saab meie juures erinevaid kehaprotseduure omavahel kombineerida.

Miks võiks inimene eelistada Viru Keskuse kliinikut ja keda enda juurde ootate?

Meie missioon on pakkuda terviklikku lähenemist, kus ühest kohast leiab kõik tänapäeval tuntud olulisemad esteetikateenused. Meil on tugev tipptegijate meeskond nii meditsiini kui ka esteetilisest valdkonnast. Confido eristubki selle poolest, et meie juures saab vajadusel kombineerida iluprotseduure meditsiinilistega. Meie professionaalsed esteetilise meditsiini õed ja arstid saavad vajadusel suunata kliendi saama meditsiinilist ravi, kasutama näiteks laserravi võimalusi või dermatoloogi vastuvõtule. Kindlasti ootame Viru Keskuse kliiniku teenuseid kasutama ka meesterahvaid, sest enamik meie teenustest sobivad suurepäraselt ka neile.

Miks sai kliiniku asukohaks Viru keskus ja mis on sellise tegutsemispaiga eelis?

Tänapäeval on üldine trend, et aina populaarsemaks muutuvad just mittekirurgilised kiired esteetilised protseduurid, n-ö lunch time procedures, mida klient saab kiirelt kasutada, planeerides protseduurid igapäevategevuste vahele. Samas on oluline, et tagatud oleks ka professionaalsus ja ohutus. Viru keskuses oleme kliendile lähedal. See laseb muuta tervise ja ilu parandamise sama loogiliseks ja kergelt tarbitavaks nagu igapäevase poeskäigu. Tegu on Tallinna südalinnas asuva populaarse keskusega, kus inimesed on harjunud käima ja mida külastavad aktiivselt ka turistid. Ka meie avamiskampaania sõnum on “keskmes on Sinu heaolu”. Sellega peame korraga silmas kahte mõtet – keskmes kui keskuses ning keskmes kui inimeses.

Miks on oluline käsitleda ja ilu ja tervist koos?

Esteetiline meditsiin on osa üldmeditsiinist ning selle eesmärk on parandada ja luua paremat emotsiooni, mida me igapäevaelus vajame. Esteetiline ja tavameditsiin sobivad kokku, sest esteetikaga loodud emotsionaalne panus aitab tihti võidelda ka kergemate või raskemate haigustega. Inimene on tervik ja tema vajadused võivad sisaldada nii ilu- kui ka terviseteenuseid. Näiteks tuleb inimene näoprotseduuridele ja tal on näol käsn või arm, mis teda häirib. Meie saame talle pakkuda mõlemale lahendust. Seega on inimese vaates need kaks asja väga tugevalt omavahel seotud. Lihtsalt kombinatsiooni meditsiinist ja iluteenustest tervikuna enamik turul tegutsejatest ei pakugi. See on ka Confido eristumiskoht.

Kuidas käivad omavahel koos esteetiline meditsiin ja sportlikkus?

Loomulikult käivad esteetiline meditsiin ja sportlikkus omavahel koos, kuna loovad  vastastikku üksteisele aluse. Terves kehas terve vaim. Ka meie teenuste valikus on mitmeid kehahooldusprotseduure, mille tulemus sõltub päris otseselt sellest, kuidas on patsient või klient valmis enda toitumis- ja liikumisharjumusi muutma.

Kuidas on viimase kümne aastaga esteetiline meditsiin arenenud ning kuhu Confido selles valdkonnas meil asetub?

Viimase kümne aasta jooksul on esteetilises meditsiinis toimunud väga võimas areng. Protseduurid on liikumas operatsioonisaalist kabinetipõhiseks ja väga palju kiiremaks. Täiesti eraldi meditsiiniharu on n-ö vananemist peatav meditsiin. Iga päev ilmub mitmeid teadusartikleid, kuidas vananemist peatada. Confidos on meie missioon suunduda minevikust õppides tulevikku, olla meditsiini arengutega kogu aeg up-to-date ja pakkuda seda ka oma klientidele.

Mida soovitaksite inimesele, kes tahaks pärast pikka ja väsitavat talve midagi oma tervise ja välimuse turgutamiseks ette võtta, aga ei tea, kust alustada? Kas sellisel juhul tasuks Viru Keskuse kliinikusse sammud seada?

Loomulikult leiame kõigile individuaalse lahenduse ning just seetõttu soovitame esialgu konsultatsiooni, mille käigus saamegi vajadusi kaardistada ja lahendusi pakkuda. Meil on valikus väga palju värskendavaid ja toonust tõstvaid näo- ja kehaprotseduure. Samuti pakume võimalust turgutada oma organismi toonust infusioonravi abil, mis tähendab veenisisest vitamiinide või immuunsust tugevdavate preparaatide manustamist. Samuti on meil välja töötatud vitamiinisegud sportlaste jaoks, mis kiirendavad pärast rasket treeningut taastumist. Et kliendi aega säästa, püüame võimalikult palju protseduure teostada üheaegselt.

Kas kliinikul on ka hooajalisus, mis soosib suvel üht ja talvel teist tüüpi muredega tegelemist?

Esteetilise meditsiini protseduure teostame küll aastaringselt, kuid üldjuhul kehtib tõesti reegel, et inimesed pööravad enda välimusele rohkem tähelepanu just kevadel ja suve lähenedes. On tõesti ka mõned protseduurid, mida suvel vahetult pärast päikese käes viibimist teostada ei saa, näiteks laserepilatsioon kehapiirkondadele, mis on päikesele avatud. Kuid valdavat enamust meie teenustest saab teostada siiski aastaringselt.