Ukraina kodanike terviseabi

Tallinnas saavad Ukraina sõjapõgenikud terviseabi ka Confido Meditsiinikeskuses. Pakume sõjapõgenikele esmatasandi tervishoiuteenust, s.h esmast tervisekontrolli. Ajutise kaitse saanud isikutele on vastuvõtud ja teenused TASUTA.

Arsti vastuvõtule on oodatud kõik Eestisse saabunud Ukraina sõjapõgenikud, kes vajavad nõustamist esmatasandi meditsiini puudutavates küsimustes või ravimipikendusi: saame anda nõu nii kergemate, ägedate kui krooniliste haiguste korral, anda abi hädavajalike ravimitega ning olla abiks laste tervisemuredega seonduvates küsimustes. Lisaks nõustamisele on sõjapõgenikele ka Covid-19 vastane vaktsineerimine tasuta.

Tähelepanu! Erakorralise või eluohtliku tervisemure korral helista hädaabi lühinumbril 112.

Perearsti nõuandetelefonilt 1220 (helistades lühinumber 1220 või +372 634 6630) saate esmast tervisenõu ööpäev läbi, ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel (nõustamine toimub vene ja eesti keeles.  Inglisekeelset nõustamist osutatakse iga päev kella 15.00 kuni 17.00).
1220 numbrile helistades kehtib kõneteenusenumbri tavatariif ja hind kujuneb vastavalt helistaja telefonioperaatorile (Elisa, Tele2, Telia jt). Lauatelefonil +372 634 6630 helistamine on tasuta, kui kõneminutite hulk mahub Teie telefonioperaatori poolt pakutavasse lepingusse.

Aja broneerimine

Arsti juurde saamiseks palume eelnevalt aeg broneerida. Aja saate broneerida:

Asukoht

Ukraina sõjapõgenikele osutame üldarstiabi Viru keskuse 4. korrusel Confido Kiirkliinikus (Viru väljak 4, Tallinn). Vastuvõtud toimuvad ainult eelbroneeringu alusel.

Kolmapäeviti toimub tervete väikelaste vastuvõtt (0-2aastased) Confido Meditsiinikeskuses, Veerenni 51, 4. korrus.