Seitse fakti kiirkliinikutest

03.03.2023

„Tervis on tarkade tasu“ – need kuldsed sõnad on öelnud prantsuse luuletaja Pierre-Jean de Beranger. Oma tervise eest targalt hoolitseda on meie igapäevane ülesanne, mille juures on toeks Confido Kiirkliinikud, kust saab kiiret ja professionaalset abi seitsmel päeval nädalas.

Esmapilgul võib mõte minna oma tervisemurega kaubanduskeskuses asuvasse kliinikusse tunduda veider, ent tegelikult pole häbenemiseks mingisugust põhjust. Kiirkliinikus ootavad ees professionaalsed arstid, toetavad õed ja abivalmid klienditeenindajad, kes aitavad suunata ning leida lahendusi.

Kas teadsid, et:

  1. Kiirkliinikud on avatud seitsmel päeval nädalas – see tagab hea ligipääsu terviseteenustele ka siis, kui enda perearst on parasjagu hõivatud.
  2. Kiirkliinikutes saab anda pea kõiki analüüse. Alates sellest aastast avab näiteks Rocca Al Mare kaubanduskeskuse Confido Kiirkliinik oma uksed juba kell 8, et saaks anda hommikused analüüsid mugavalt ja ilma suuremate sekeldusteta – lisaks on ka parkimine tasuta.
  3. Kiirkliinikutes on professionaalsed õed, kes leiavad oskuslikult ja lühikese ooteajaga tervisemuredele lahenduse, annavad vajalikke soovitusi ja kasulikke näpunäiteid ning teevad näiteks haavahooldust, eemaldavad soolatüükaid või uurivad sünnimärke.
  4. Kiirkliinikutes on ka nädalavahetustel arstid, kelle juures saavad abi nii suured kui väikesed patsiendid. Aeg arstile on tarvilik küll ette broneerida, et arst saaks end kurssi viia patsiendi terviselooga, ent enamikel juhtudel saab visiidiaja juba samaks päevaks.
  5. Kiirkliinikust saab soetada ka tervisekaupasid, näiteks toidulisandeid, vererõhuaparaate, termomeetreid ja palju muudki.
  6. Kiirkliinikutes on võimalik teha mugavalt ja paindlikult erinevaid analüüse – olgu selleks siis koroonaviiruse, gripi- või hoopis streptokoki test.
  7. Vaktsineerida enimlevinud haiguste vastu saab samuti seitsmel päeval nädalas.

Selleks, et hoolitseda oma tervise eest targalt, on lahendus Confido Kiirkliinikute võrgustik. Lühikesed ooteajad, tänapäevased diagnostikameetodid ja professionaalsed tervisespetsialistid aitavad kaasa kiiremale tervenemisele ning säästavad sellega nii teie aega kui ka raha.

Confido Kiirkliinikud: