Miks on Germaine de Capuccini professionaalsete kosmeetikute jaoks üks ilulemmikutest?

20.04.2022

Germaine de Capuccini pole tavatarbija jaoks üleliia tuttav, kuigi kõneainet on see pakkunud mitmes väljaandes ja telesaates. Näiteks on 3 aastal järjest Germaine de Capuccini tooted valitud Anne ja Stiili ilulemmikute hulka. Olgem ausad, sellel menukusel on ka selge põhjus – toodete kasuks räägivad nähtavad tulemused ning individuaalne lähenemine nahahooldusele.

Ettevõte läheneb tundliku naha mikrobioomile uuenduslikul moel: naha ökosüsteemi kaitse ja taastamine. Tasakaalu säilitamine on võtmeks naha igapäevase heaolu parandamisel ja vastupanuvõime tõstmisel.

„Capuccini toodete eeliseks on kindlasti see, et tootja mõistab iga nahatüübi unikaalsust ja sellest lähtuvalt on ka erinevad hooldustooted loodud. Kõige märgatavamad muudatused on olnud punetava ja rasuse/probleemse nahatüübiga inimestel. Nii mehed kui naised on saanud oma naha Capuccini toodete abil korda,“ sõnas Confido õde-kosmeetik Polina Sokolova.

„Ilu on jõud, see on võlu. See on eelkõige isiklik suhtumine ja sinu mentaliteet.“

Carmen Vidal, Germaine de Capuccini looja.
näohooldus_ilutooted_näohooldused_naha_hooldus_germaine_de_cappucini

Germaine de Capuccini toodete eelised:

  • Unikaalne lähenemine igale nahatüübile.
  • Lisaks hoolitsustele ja protseduuridele rõhutatakse igapäevase hoolitsuse tähtsust.
  • Toodete kasutamisel on tulemused silmnähtavad.
  • Keskkonnasõbralik tootmine ja loodussõbralikud pakendid.
  • Tooteid ei testita loomadel ja looduslikud ained on saadud eetilistest allikatest.

Germaine de Capuccini näo- ja kehahooldusi pakutakse Confido Tallinna kui Tartu kliinikutes. Vaata näiteks punetava naha ja rosaatsea ravi ning sügavpuhastavat näohooldust. Lai valik tooteid on kliinikutes ka müügil ning Confido assistendid ja kosmeetikud aitavad just sinule sobivaima toote leida.

20.04.2022