Testi enda südamesoojust – heategevuskampaania Confidos

Detsembris käivitas Confido heategevuskampaania, mille raames annetatakse meie testimispunktides läbiviidud koroonaviiruse antigeeni testidelt 1 € heategevuseks.

Confido lõi käed Kanal 2 heategevussaatega "Jõulusoov", mille käigus toetatakse kolme last. Iga inimene saab anda ka enda panuse, sest iga teostatud antigeeni test Confidos on lisatoetus lastele, kes meie abi hädasti vajavad. Abivajajate lood jõuavad teieni läbi telepildi 21. - 23. detsembril.

Tule ja tee koroonaviiruse antigeeni test Confidos!

koroonatest_testimine_antigeen

  Läbi sügishooaja on Keili Sükijainen oma saatega “Südamesoov” toonud inimeste ellu rõõmu, lahendanud muresid või pakkunud ainulaadseid elamusi. Jõulude ajal soovitakse astuda aga samm edasi ja kutsutakse ellu suurprojekt, et koguda vajajatele annetusi.

  “Teinekord jääb mõne mure leevendamine just raha taha. Pühade aeg on näidanud Eesti rahva suurt ja heldet südant. Üheskoos panustades saame muuta endast nõrgemate elu paremaks ja selleks ongi Jõulusoov käima lükatud,” ütleb saatejuht Keili Sükijainen.

  Jõulusoovi eesmärk on pakkuda abi nendele peredele, kus kasvab lapsi, kelle terveks saamine on jäänud kallihinnalise ravimi taha või kelle elukvaliteedi parandamine vajab lisavahendeid. 

  SARS koroonaviiruse antigeeni test

  Kuidas toimib?

  SARS koroonaviiruse antigeeni test määrab koroonaviirusele omaste valkude olemasolu proovis – kui test on positiivne, viitab see, et olete koroonaviirusega nakatunud. Test on kõige tundlikum perioodil, mil viiruse hulk organismis on kõige suurem – reeglina mõni päev enne kuni umbes viis päeva pärast haiguse sümptomite teket.

  Mida näitab?

  Positiivne tulemus viitab, et olete värskelt koroonaviirusesse haigestunud ja potentsiaalselt teistele nakkusohtlik.

  Miks teha?

  Reisimise või ürituse külastamise eesmärgil, et tõestada enda nakkusohutust.

  Kuidas proov võetakse?

  Ninaneelust spetsiaalse vatitampooniga.

  Kui kiirelt saab vastuse?

  30 minuti jooksul.

  Kas sobib reisimiseks?

  Jah, riikidesse, kus aktsepteeritakse antigeenitesti tulemust. Sobib ka ürituste külastamiseks. Vastav sertifikaat on hinna sees.

  Perepakett on soodsam

  Minnes perega reisile, on võimalus valida perepakett (kuni 4 inimest soodushinnaga). Testi tuleb tegema minna üheskoos ning tulemused edastatakse ühele kontaktisikule.

  Tähelepanu!

  Testima tulles on kohustuslik kanda maski!