Heategevuskampaania: testi enda südamesoojust

Detsembris käivitas Confido heategevuskampaania, mille raames annetatakse meie testimispunktides tehtud koroonaviiruse antigeenitestidelt 1 € heategevuseks. Raha kogutakse koostöös Kanal 2 eriprojektiga Jõulusoov ning üheskoos aitame tõsiste tervisemuredega lapsi.

Iga inimene saab anda enda panuse, et aidata lapsi, kes vajavad hädasti lisatuge headelt inimestelt ja ettevõtjatelt annetuste näol. Confido annetab igalt SARS koroonaviiruse antigeenitestilt 1 € heategevuseks ning kampaania lõppedes panustavad ka Confido töötajad, et saates osalevad lapsed saaksid abi, mida vajavad.

Kampaanias osalevad kõik Confido antigeeni testimispunktid ja kiirkliinikud üle Eesti: Tallinnas, Rakveres, Võrus, Narvas, Haapsalus, Kuressaares, Viljandis ja Tartus.

Osalemiseks tuleb vaid Confido testimispunktides antigeeni test teha. Tee seda enne reisi, suuremaid pidustusi ja loomulikult ka enne rahvarohketes kohtades viibimist.

Miks toetab Confido just lapsi?

"Oleme Confidos võtnud eesmärgiks igal aastal tegeleda ka heategevusega. Kevadel annetasime erandkorras meedikute toetuseks loodud Pai kampaania raames juba 30 000 eurot. Samas oli meie vaktsineerimise ja testimise tiimil kindel soov ka pühade ajal head teha, " sõnas testimis- ja vakstineerimistegevuse juht Martin Talu. "Koroonaviirusega seotud teemad on ühiskonda kahjuks lõhestanud, mida on kurb näha. Seega kasutame võimalust näidata, et kui üheskoos tegutseda, siis saame ka head teha," lisas Erki Limbak ( Confido vaktsineerimistegevuse koordinaator).

Nõnda kasvas välja idee kaasata lisaks Confido töötajatele ka meie kliendid. Meie töötajad ja ettevõtte tervikuna panustab kampaaniasse ning palume, et ka kliendid seda teeks. Miks mitte anda enda panus heategevusele just testimistegevuse abil. Kui on plaan reisile või rahvarohkesse kohta minna, siis tasub end testida.

Jõulusoovi saade on eetris 28. - 30. detsembril

Kanal 2 heategevussaade “Jõulusoov” tuleb appi kõige kaitsetumatele meie seast. Lastele, kes kannatavad iga päev erakordselt karmi ja ebaõiglase haiguse küüsis. Üheskoos saame laste elu paremaks muuta.

Lisaks Confidos testimisele saab head teha ka otse:

  • annetusnumbril 9002205 - annetate 5 eurot
  • annetusnumbril 9002210 - annetate 10 eurot
  • annetusnumbril 9002225 helistades annetate 25 eurot

Annetuse summa lisatakse teie järgmise kuu telefoniarvele. Annetuse saab teha ka MTÜ Kanal 2 heategu arveldusarvele EE272200221074700429. Stuudios hoiavad muusikalist meeleolu Lenna ja Ivo Linna. Saatejuht Keili Sükijainen.

SARS koroonaviiruse antigeeni test

Kuidas toimib?

SARS koroonaviiruse antigeeni test määrab koroonaviirusele omaste valkude olemasolu proovis – kui test on positiivne, viitab see, et olete koroonaviirusega nakatunud. Test on kõige tundlikum perioodil, mil viiruse hulk organismis on kõige suurem – reeglina mõni päev enne kuni umbes viis päeva pärast haiguse sümptomite teket.

Mida näitab?

Positiivne tulemus viitab, et olete värskelt koroonaviirusesse haigestunud ja potentsiaalselt teistele nakkusohtlik.

Miks teha?

Reisimise või ürituse külastamise eesmärgil, et tõestada enda nakkusohutust.

Kuidas proov võetakse?

Ninaneelust spetsiaalse vatitampooniga.

Kui kiirelt saab vastuse?

30 minuti jooksul.

Kas sobib reisimiseks?

Jah, riikidesse, kus aktsepteeritakse antigeenitesti tulemust. Sobib ka ürituste külastamiseks. Vastav sertifikaat on hinna sees.

Perepakett on soodsam

Minnes perega reisile, on võimalus valida perepakett (kuni 4 inimest soodushinnaga). Testi tuleb tegema minna üheskoos ning tulemused edastatakse ühele kontaktisikule.

Tähelepanu!

Testima tulles on kohustuslik kanda maski!