Eestisse jõudis Šveitsi professionaalne ilumärk Methode Physiodermie 

16.05.2023

Šveitsi tippkoolitaja Juliette Torreton tutvustas Eestis esmakordselt Šveitsi ilubrändi Methode Physiodermie, kelle uudseid kliinilisi näohooldsprotseduure hakatakse pakkuma vaid Confido kliinikutes. 

Rohkem kui 40 aastat professionaalidele mõeldud kosmeetikatoodete uurimisele ja arendamisele pühendanud Methode Physiodermie eesmärk on parandada naha kvaliteeti ja saavutada silmnähtavaid tulemusi juba esimese protseduuriga. 

„Methode Physiodermie brändi eristab personaalne, kliiniline ja teaduspõhine lähenemine,” räägib Confido Esteetika kliiniku kosmeetik Maria Hintser ning lisab, et iga näohoolduse valem luuakse selliselt, et oleks täiuslikus harmoonias naha mikrobioomiga ja toimiks täpselt määratletud toimemehhanismiga. „Iga näohooldus sisaldab ka Morpho-Lympho-Drenage'i, mis soodustab toksiinide väljutamist, vähendab veepeetust ja põletikku ning aitab säilitada terve ja noorusliku välimusega naha,” selgitab Hintser. „Looduslike koostisosade ja spetsiaalsete käeliste tehnikate kasutamine tagavad Physodermie protseduuridega silmnähtavad tulemused ning terve ja tasakaalustatud naha.” 

1974. aastal loodud Methode Physiodermie on heaks näiteks võimsate looduslike koostisosade ja Šveitsi tehnoloogia täiuslikust sünergiast. Ainulaadne Multi-Active Micro-Encapsulation tehnoloogia (MEIMA) tagab, et koostisained hajuvad erinevate intervallidega nahakudedesse ja vabanevad seal, kus naharakud seda kõige enam vajavad. 

Physiodermie Expert näohooldus vastavalt nahatüübile 

Kõikidele nahatüüpidele ja igas vanuses meestele ja naistele sobivale Physiodermie Expert näohooldusele eelneb konsultatsioon, et saada põhjalik ülevaade naha vajadustest. Erinevate koostisosade sobitamisel on võimalik tegeleda kõikide nahaprobleemeidega. Esmalt keskendutakse naha loomuliku kaitse taastamisele ja seejärel naha seisukorra parandamisele.  

Protseduur koosneb naha puhastamisest, koorimisest ja naha vajadustele vastavate seerumite, maski ja kreemi kasutamisest. Tooted on tõhusad ja uuenduslikud koosnedes eeterlikest õlidest ja taimsetest ekstraktidest. Juba esimese protseduuri tulemusena paraneb naha toonus, vähenevad kortsud ning nahk saab tervema ja säravama jume.  

Physiodermie Express särahooldus 

30-minutiline Equilibre Essential Express näohooldus sobib ideaalselt kiireks naha turgutuseks enne või pärast tööpäeva või mõnd tähtsat üritust. Protseduur annab nahale kohese sära.  

Protseduur koosneb naha puhastamisest, koorimisest ja naha vajadustele vastavate seerumite, maski ja kreemi kasutamisest. Spetsialisti abiga valitakse hoolduseks toodete kombinatsioon vastavalt nahaprobleemile või lõõgastavaks hoolduseks. 

Express särahooldust võib teostada kõikidele nahatüüpidele ning igas vanuses nii naistele kui ka meestele. Hooldus on sobilik kõikidel aastaaegadel – suurepärane hooldus ka suvel naha niisutamiseks. 

Esmakordselt Eesti turule tulnud Methode Physiodermie pakub ka koduseks kasutamiseks mõeldud näo- ja kehahooldustooteid, mis on sobilikud nii naistele kui ka meestele.  

Toodetega tutvuda ja uusi protseduure saab teha Eestis vaid Viru keskuse Confido Esteetika kliinikus ja Confido Meditsiinikeskuses, aadressil Veerenni 51. 

Methode Physiodermie tooted töötatakse välja, toodetakse ja testitakse vastavalt Šveitsi kosmeetikatööstuse rangetele standarditele. Methode Physiodermie on saadaval enam kui 15 riigis ning sobib ideaalselt neile naistele ja meestele, kes otsivad kõrgeima kvaliteediga professionaalset nahahooldust. 


Confido esteetilise meditsiini õdedel oli erakordne võimalus läbida Methode Physiodermie täiendkoolitus Šveitsi tippkoolitaja Juliette Torreton käe all. 

Fotod: Martin Dremljuga