Confido ostis Eesti juhtiva kiropraktika raviasutuse

15.02.2021

Eesti meditsiinikontsern Confido omandas Kiropraktika Stuudio, mida külastatakse aastas keskmiselt ligi 10 000 korda ja kus töötavad pooled rahvusvahelist akrediteeringut omavad Eesti kiropraktikud.

Confido Meditsiinikeskuse juhi Kadi Lamboti sõnul on Confido soov pakkuda laiemat valikut füsioteraapia, taastusravi ja kiropraktika teenuseid. „Ühinemise tulemusena saab Confidost Eesti kiropraktika juhtiv kompetentsikeskus ja valdkonna eestvedaja, kus töötavad pooled kõigist Eesti vastava kõrgharidusega ning akrediteeritud kiropraktikutest Confidos,“ ütles Lambot.

Stuudio 2008. aastal asutanud kiropraktiku Gerly Truuväärti sõnul on liitumine kiiresti kasvava Eesti juhtiva meditsiinikontserniga suur samm edasi laiapõhjalisema terviseteenuse osutamiseks. „Koos Confido arstide ja spetsialistidega muutuvad ravivõimalused oluliselt avaramaks – inimesed saavad kõik tervisega seotud teenused analüüsidest kiropraktilise teraapiani kätte ühest kohast,“ ütles Truuväärt ning tõi esile ka oodatava positiivse efekti, mis tekib eri valdkondade professionaalide koostööst tekkiva sünergiaga.

„Kiropraktiku juurde jõuab järjest enam eestimaalasi, kel on muresid näiteks seljavalu, lülisamba, rühi või taastusraviga. Kahjuks mõjutab ka kodukontor paljude inimeste enesetunnet, sest tihti tehakse tööd lülisambale vales asendis," rääkis Truuväärt ning lisas, et suures plaanis aitab kiropraktika peale valu leevendamise ning rühi parendamise tegelikult kogu kehas stressitaluvust suurendada. Kiropraktika Stuudiost on inimesed aastate jooksul kokku erialast abi saanud enam kui 100 000 korral. Kõik Confido kiropraktikud on Eesti Kiropraktika Liidu liikmed.