Confido Meditsiinikeskus kutsub Ukrainast sõja eest põgenenud meedikuid koostööle  

09.03.2022

Confido Meditsiinikeskus palub ühendust võtta kõigil Ukrainast sõja eest põgenenud kvalifitseeritud arstidel, õdedel, psühholoogidel ja teistel meditsiinitöötajatel, et aidata neile Eestis leida erialase tööga seotud rakendust. Ühendust saab võtta spetsiaalsel e-posti aadressil ukr@confido.ee.

„Me oleme kindlad, et ootamatult sõjapõgeniku rolli sattunud meditsiinitöötajad tahavad esimesel võimalusel jätkata erialase tööga seotud tegevust. See tähendab, aidata abivajajaid, sest see on nende tööalane missioon. Confido meeskond tahab nende püüdlusi maksimaalselt toetada,“ rõhutas Confido Meditsiinikeskuse personalijuht Piret Põldre-Vahur ning lisas, et see puudutab nii välja õppinud arste, õdesid, psühholooge kui mistahes teisi meditsiinitöötajaid.

Seetõttu palume kõigil, kes sõjapõgenikega kokku puutuvad, seda kutset omakorda levitada, et saaksime üheskoos otsida ja leida lahendusi, kuidas Ukrainas välja õppinud meditsiinitöötajad saaksid oma oskusi kasutades toetada meie kohalikke meditsiinimeeskondi ning vahendada abi osutamist sõjapagulastele,“ selgitab Piret Põldre-Vahur ning kinnitab, et omalt poolt teavitab ettevõte ka kõiki sõjapõgenike vastuvõtuga tegelevaid organisatsioone.

Sooviavaldusi oodatakse e-posti aadressil ukr@confido.ee ning lisaküsimustele vastab ka personalispetsialist Lilli Herman +372 5887 5176.