Confido avas tasulise nõuandeliini 1500

Confido viis kiirkliinikud üle distantsnõustamisele, avas tasulise nõuandeliini 1500

Confido kiirkliinikud nõustavad tervisemurega inimesi uue tasulise nõuandeliini 1500 kaudu, kus patsiente teenindatakse ka inglise keeles. Lasnamäe Centrumis ja Nautica keskuses asuvate kliinikute uksed on ajutiselt suletud ja kohapeal vastuvõttu ei toimu.

Confido Healthcare Groupi juhatuse esimehe Tarmo Kärsna sõnul oli kiirkliinikute tegevuse ajutiseks ümberkorraldamiseks kolm olulist põhjust. „Nakkuse leviku piiramine füüsiliste kontaktide vähendamise kaudu, nõustamisvõimekuse mahu tõstmine ja, mis samuti väga oluline, telemeditsiini teenus ei piira meie tegevust vaid kahe Tallinna kaubanduskeskusega ehk saame nõustada paljusid inimesi kõikjal üle Eesti,“ selgitas Kärsna ning kinnitas, et numbril 1500 osutatakse teenust ka inglise keeles.

„Mõeldes eesootavatele nädalatele on eriti oluline, et maksimaalne arv arste ja õdesid püsiksid terved ning oleksid valmis inimestele nõu andma ja abi osutama,“ rõhutas Confido juhatuse liige Kadi Lambot ning lisas, et peamine eesmärk on tagada võimalikult suuremale arvule inimestele ligipääs terviseteenusele praegusel kriitilisel perioodil, mil riigi ressursid on suunatud võitlusele pandeemiaga.

Kadi Lamboti sõnul saab kiirkliiniku uuelt tasuliselt nõuandeliinilt 1500 põhjalikku ja professionaalset terviseabi iga päev ajavahemikul 9-21. Nõuandeliini numbrile 1500 vastavad arstid ja õed ning võimalik on läbi viia ka isikustatud nõustamist, mis annab muuhulgas võimaluse olemasolevate retseptide pikendamiseks ja arsti poolt haiguslehe avamiseks.

Teenusel on minutipõhine hind 2,50€ minut, mis on Lamboti sõnul sama, mille järgi siiani oli hinnastatud töö kiirkliinikutes. „Telefoni teel on nõustamist võimalik arvestada minutitäpsusega, mis teeb patsiendile teenuse maksumuse kokkuvõttes reeglina soodsamaks,“ kinnitas Lambot.

Detsembris kahes Tallinna kaubanduskeskuses avatud Confido kiirkliinikud kogusid kiiresti populaarsust ja neid külastas esimese paari kuuga üle 2500 patsiendi.

Confido Healthcare Groupi kuuluvad erinevate kaubamärkide all teenuseid pakkuvad kliinikud: pere-, üld- ja eriarstiabi pakkuv Confido Meditsiinikeskus, kaubanduskeskustes asuvad Confido Kiirkliinikud, Confido Vaimse Tervise Keskus, Confido Sõltuvusravikeskus, töötervishoiule keskenduv Confido Töötervishoid, radioloogiateenuseid osutav Confido Radioloogiakeskus ja laserravikeskus Vitaclinika. Lisaks kuulub gruppi OÜ Arstlik Perenõuandla, mis haldab populaarset perearsti nõuandetelefoni 1220. Kokku koondavad grupi ettevõtted rohkem kui kahtesadat erinevat terviseteenuse pakkujat.

BRONEERI AEG