Confido avab Tartu Kaubamajas testimispunkti

08.11.2021

Confido Meditsiinikeskus avab täna Tartu Kaubamajas testimispunkti, kus pakutakse esialgu COVID-19 antigeeni kiirtestimise võimalust. Uute ruumide avamisega on ettevõttel nüüd Tartus neli testimispunkti.

Confido testimistegevuse koordinaatori Martin Talu sõnul on testimispunktides siiani keskendutud koroona kiirtestidele ja sertifikaatide väljastamisele. “Nõudlus on selle järele suur, mistõttu oleme avanud testimispunkte üle Eesti mugava ligipääsetavusega kohtadesse. Tartu Kaubamaja testimispunkti avamisega saab nüüd Tartus antigeeni kiirtesti teha neljas asukohas,” ütles Talu.

Tartu Kaubamaja tegevjuhi Kristel Liivapuu sõnul on keskuses testimispunkti avamine tartlaste jaoks oluline samm, mis toob hetkeolukorrast tingitud vajaliku teenuse inimestele lähemale. „Kui ettevõttena rakendame keskuses meetmeid koroonaviiruse leviku piiramiseks, siis nüüd anname oma panuse ka testimissüsteemi laiendamiseks,“ ütles Liivapuu ning lisas, et kauplused on aasta-aastalt muutumas rohkem elustiilikeskusteks, mistõttu on loogiline, et ka lihtsamad meditsiiniteenused on seal kättesaadavad.

Koroona kiirtestile soovitatakse eelnevalt aeg broneerida Confido kodulehel – eelbroneering kiirendab kohapealset protsessi ning tagab soodsama testi hinna, 49€. Testimispunktidesse saab pöörduda ka aega broneerimata, sellisel juhul maksab test 65€.

„Inimesed tulevad testimispunktidesse ka erinevate muude tervist puudutavate küsimustega, mistõttu on suure tähelepanu all teiste teenuste väljaarendamine. Kuigi COVID-19 testimine ja vaktsineerimine on hetkel olulised küsimused, siis lähiajal lisandub Confido Tartu Kaubamaja ja teistesse testimispunktidesse ka valik muid teenuseid,“ ütles testimistegevuse koordinaator Martin Talu.

Broneeri aeg