Arstid

Confidos töötab lai valik arste ja erinevaid spetsialiste, kes annavad Sulle nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meie üld- ja perearstide poole võid pöörduda nii ootamatute ja äkiliste kui ka krooniliste tervisemurede korral. Lisaks töötavad Confidos kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilist abi. Confidos on võimalik teha palju erinevaid uuringuid kohapeal, vajadusel suuname uuringutele teistesse raviasutustesse. Meie arstid teostavad ka ise lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure kuni operatsioonideni välja.

Vali arst

Kirurgi konsultatsioon

Kirurgiliste haiguste diagnoosimine ja ravi. Soovitame pöörduda meie kirurgi konsultatsioonile teisese ekspertarvamuse saamiseks diagnoosile ja raviplaanile, konservatiivsete ja kirurgiliste ravivõimaluste selgitamiseks, vajadusel ravijärgseks kontrolliks.

Meie üldkirurgid on eriliselt spetsialiseerunud ülekaalulisuse kirurgilisele ravile ning Conifos saab arstilit rasvumise kirurgilise ravi konsultatsiooni.

Meie keskuses tehakse veel:


Pöördu kirurgi poole teisese ekspertarvamuse saamiseks seisundile ja raviplaanile, samuti kirurgiliste ravivõimaluste selgitamiseks.

Dr Trudnikov ja dr Adamson konsultatsiooni hind 100€. Dr Žilkina, dr Eving ja dr Hatšaturjan konsultatsiooni hind 38€.

Broneeri aeg


Dr Andre Trudnikov

Dr Andre Trudnikov

Kirurg

Doktorist lähemalt
rein adamson

Dr Rein Adamson

Kirurg

Doktorist lähemalt
Natalja Žilkina

Dr Natalja Žilkina

Kirurg

Doktorist lähemalt
Sven Eving

Dr Sven Eving

Kirurg

Doktorist lähemalt
Inga Hatšaturjan

Dr Inga Hatšaturjan

Kirurg

Doktorist lähemalt
Broneeri aeg