Confido_Meditsiinikeskuse_spetsialistid

Vaktsineerimine

Vaktsineerimine on väga oluline meede, millega kaitsta end ja oma lapsi ohtlike nakkushaiguste eest. Teeme kõiki levinumaid vaktsiine ning pakume ka reisinõustamist, et tunneksid end turvalisena ka Eestist eemal.

Vali protseduur

  HPV-vastane vaktsineerimine

  Näita vabasid aegasid

  Emakakaelavähk on noorte naiste (15–44aastaste) seas surma põhjustavate pahaloomuliste kasvajate hulgas nii Eestis kui ka kogu Euroopas teisel kohal. Emakakaelavähi tekkepõhjus on nakatumine inimese papilloomiviiruse ehk HPVga, mis levib sugulisel teel. Papilloomiviiruseid on üle saja tüübi, vähki tekitab neist vaid osa.

  Emakakaelavähist hoidumiseks on võimalik end vaktsineerida. Vaktsineerimine ei välista emakakaela vähki haigestumise võimalust, kuid vähendab seda oluliselt. Sõltuvalt vanusest koosneb vaktsineerimine 2–3 süstist, mis tehakse 12 kuu jooksul.

  Emakakaelavähi ehk HPV-nakkuse vastast vaktsineerimist soovitame eelkõige neidudele, ent ka ülejäänud naistele tagab vaktsineerimine kaitse enamlevinud emakakaelavähki põhjustavate viiruste vastu.

  Vaktsineerimine sobib ka poistele alates 14. eluaastast. Kuigi HPV põhjustab enamasti emakakaelavähki, võib see ka meestel tekitada mitmesuguseid vähivorme ja genitaaltüükaid.

  Loe lisaks

  HPV-vastane vaktsineerimine
  160 €
  15 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu
  Nautica kiirkliinik
  Ahtri 9, Tallinn
  Lasnamäe kiirkliinik
  Mustakivi 13, Tallinn
  Lõunakeskuse kiirkliinik
  Ringtee 75, Tartu
  Rocca Al Mare kiirkliinik
  Paldiski maantee 102, Tallinn
  Viru Keskuse kliinik
  Viru Väljak 4, Tallinn
  Näita rohkem

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: HPV-vastane vaktsineerimine

  Otsi vabasid aegasid