Confido vaktsiinibuss on talveks töö lõpetanud

Sügisel sõitis Lasnamäel, Maardus, Muugal ja Põhja-Tallinnas Confido vaktsiinibuss, et inimestel oleks võimalik etteregistreerimata ja maksimaalselt kodu lähedal esmane kaitsesüst ära teha. Jahenevate ilmade tõttu saatsime vaktsineerimisbussi talveks puhkama. Seda nii oma meedikute – kui külastajate huvides, sest kahjuks ei olnud võimalik bussi enam päev läbi soojana hoida.

Täname siiralt oma koostööpartnerit – Hansabussi, kes tuli meile nõu ja jõuga abiks. Toredate bussijuhtidega ning mõnusa bussiga oli töö sujuv ja kiire. Lisaks täname Pitsakioskit, kes bussi viimastel tööpäevadel ühines üleriikliku üleskutsega meedikutele süüa tuua. Meie vaktsineerijad olid siiralt õnnelikud.

Kus siis edaspidi vaktsineerida saab?

Confido suurendas Veerenni tänaval asuva Vaktsineerimiskeskuse võimekust ning sinna on võimalik vaktsineerima tulla nii broneeringuga, kui ilma. Soovitame muidugi aja kinni panna, sest nii kulub teil vaktsineerimisele vähem aega. Lisaks saab vaktsineerida mitmetes Südameapteekides üle Eesti ning Confido kiirkliinikutes – Rocca al Mare keskuses, Nautica keskuses, Lasnamäe Centrumis ning Tartu Lõunakeskuses. Uues Tartu Raatuse Tervisekeskuses asvuvas Confido kliinikus toimub ka vaktsineerimine.

Kõik meie vaktsineerimispunktid leiad SIIT!