vaimne tervis psühholoog psühhiaater vaimse tervise õde ärevus depressioon stress vaimne pinge psüühika käitumishäired ADHD dementsus rahustid neuropsühholoog suhtekriis kurnatus halb meeleolu

Sõltuvusravi

Sõltuvus on ajuhaigus, mida iseloomustab psühholoogiline ja füüsiline võimetus lõpetada aine kasutamine või sõltuvust tekitav tegevus, isegi juhul kui see põhjustab inimesele kahju. Oleme spetsialiseerunud ainete tarvitamisega seotud sõltuvushäirele. Kui tunned, et vajad ise abi või su lähedane vajab abi võta julgesti ühendust. Meie spetsialistide vastuvõtule pääsed kiiresti. Hindame kõrgelt igaühe individuaalsust ja privaatsust.

Kui soovid (kas või anonüümselt) küsida nõu, siis helista meile numbril 641 4700.

Vali

Suitsetamisest loobumise nõustamine

Näita vabasid aegasid

Suitsetamine on üks peamisi kopsuvähi põhjustajaid. Samuti on suitsetajatega koos elavatel inimestel oluliselt suurem risk haigestuda kopsuvähki. Suitsetamisest loobumise nõustamise õe vastuvõtule ootame inimesi, kellel on soov suitsetamisest loobuda, kuid vajavad selleks spetsialisti abi. Nõustamine sisaldab vastavalt vajadusele tubaka tarvitamisest loobumise alaseid nõuandeid, individuaalset loobumis- ja raviplaani koostamist ning juhiseid suitsetamise taasalustamise vältimiseks.

Suitsetamisest loobumise nõustamine
35 €
30 min

Seda teenust osutame

Kaugvastuvõtt
Interneti vahendusel
Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Viru Keskuse kliinik, keskuse 4. korrus
Viru Väljak 4, Tallinn

Broneeri aeg online’is

Teenus: Suitsetamisest loobumise nõustamine

Otsi vabasid aegasid