Sõltuvusravi

Sõltuvus on ajuhaigus, mida iseloomustab psühholoogiline ja füüsiline võimetus lõpetada aine kasutamine või sõltuvust tekitav tegevus, isegi juhul kui see põhjustab inimesele kahju. Oleme spetsialiseerunud ainete tarvitamisega seotud sõltuvushäirele. Kui tunned, et vajad ise abi või su lähedane vajab abi võta julgesti ühendust. Meie spetsialistide vastuvõtule pääsed kiiresti. Hindame kõrgelt igaühe individuaalsust ja privaatsust.

Kui soovid (kas või anonüümselt) küsida nõu, siis helista meile numbril 641 4700.

Suitsetamisest loobumine

87 protsenti suitsetajatest soovib oma sõltuvusest vabaneda, kuid ei julge või ei oska oma soovi teoks teha.

See ongi raske – tubakasõltuvuse tõsidusest annab tunnistust näiteks see, et igast kolmandast tubakaga eksperimenteerijast saab regulaarne tarvitaja. Vaid kolmel protsendil suitsetajatest õnnestub tubakast loobuda üksnes tahtejõu abil.

Tubakast loobumise edukus suureneb mitu korda, kui suitsetaja saab professionaalset nõu ja toetust. Professionaalse abi kaasamisel on tubakast loobumine mitte ainult edukam, vaid ka vähem vaevarikas.

Confido sõltuvusravi keskuses on tubakast loobumiseks loodud spetsiaalne teenus, kus vastava ettevalmistusega psühholoog ja vajaduse korral ka psühhiaater annavad juhiseid ja igakülgset tuge tubakast loobumise protsessis. Teenust kasutama on oodatud kõik tubaka- ja e-sigareti tarvitajad.

Aktiivne võõrutus kestab kaks kuud ning koosneb kaheksast grupikohtumisest ja kahest individuaalseansist grupijuhendajaga.

Küsi lisa Sõltuvusravi keskusest lauri.pihkva@confido.ee

Hind

Teenus
Hind
Suitsetamisest loobumine
400 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn