vaimne tervis psühholoog psühhiaater vaimse tervise õde ärevus depressioon stress vaimne pinge psüühika käitumishäired ADHD dementsus rahustid neuropsühholoog suhtekriis kurnatus halb meeleolu

Sõltuvusravi

Sõltuvus on ajuhaigus, mida iseloomustab psühholoogiline ja füüsiline võimetus lõpetada aine kasutamine või sõltuvust tekitav tegevus, isegi juhul kui see põhjustab inimesele kahju. Oleme spetsialiseerunud ainete tarvitamisega seotud sõltuvushäirele. Kui tunned, et vajad ise abi või su lähedane vajab abi võta julgesti ühendust. Meie spetsialistide vastuvõtule pääsed kiiresti. Hindame kõrgelt igaühe individuaalsust ja privaatsust.

Kui soovid (kas või anonüümselt) küsida nõu, siis helista meile numbril 641 4700.

Vali

Sõltuvusjuhtimise kursus

Sõltuvusjuhtimise grupis antakse vajalikud teadmised ja oskused sõltuvuskäitumise muutmiseks. Need on teaduspõhised, ajaproovile vastu pidanud, praktilised ja konkreetsed. Grupi tugi aitab hoida järjepidevust sellel esialgsel kriitilisel perioodil.

3 kuu jooksul saavad kõik grupiliikmed samm-sammult juhised, mille järgi oma sõltuvuskäitumist muuta. Selle aja jooksul kujunevad uued meelepärast elustiili toetavad mõtlemis- ja käitumismustrid ning saavutatud on piisav enesekindlus, et jätkata oma elu soovitud viisil.

Grupis osalemine aitab hoida motivatsiooni ning annab selleks vajaliku energia. Konkreetsed juhised pakuvad lisatuge. Kursuse maht on 12 pooleteisetunnist grupikohtumist ja üks individuaalseanss grupijuhendajaga, vajaduse korral saab leppida kokku individuaalkohtumisi psühholoogiga või jätkamist grupis pikema aja jooksul.

Sõltuvusjuhtimise kursusele palume end registreerida. Grupp alustab, kui piisav hulk huvilisi on koos.

Grupiga liitumiseks ja lisainfo saamiseks palun võtke ühendust lauri.pihkva@confido.ee.


Iga suurema eesmärgi saavutamiseks on vaja tahet, teadmisi, oskusi ja järjepidevust nende rakendamisel. Kusjuures kõige tähtsam neist on tahe.
Sõltuvusjuhtimise kursus
480 €

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn