Confido Meditsiinikeskuse psühholoogid ja psühhiaatrid

Spetsialistid

Confidos töötavad vaimse tervise meeskonnas erinevad spetsialistid, kes tegelevad vaimse tervise hoidmise, probleemide ennetamise ning häiretega toimetuleku parandamisega. Spetsialistid töötavad sõltuvalt pöörduja soovist, seisundist ja ravivajadusest lähtuvalt kas üksi või meeskonnana koos vaimse tervise keskuse teiste erialade esindajatega.

Vaimse tervise õe konsultatsioon

Näita vabasid aegasid

Vaimse tervise õde on erioskuste ja teadmistega spetsialist, kelle pädevuses on terviseseisundi hindamine ja terviseriskide analüüsimine, patsiendi ja tema lähedaste nõustamine ning nende igapäevaelu toimetuleku edendamine psüühikahäire põhiselt.

Vaimse tervise õde teeb tihedat koostööd raviarstiga, sh psühhiaatrite, psühholoogide ja teiste erialade spetsialistidega, kus rakendades erinevaid teadmisi leitakse inimese terviseprobleemile sobivaim ja tulemuslikem lahendus.

Soovitame vaimse tervise õe konsultatsiooni esmasel pöördumisel, et täpsustada terviseseisundit ja saada soovitusi edasipöördumiseks.

Mida teeb vaimse tervise õde?

  • Erinevate teraapiate tutvustamine ja edasisuunamise soovitused
  • Patsiendi ja tema lähedaste tervisealane nõustamine psüühikahäire põhiselt, eneseabivõtete tutvustamine (nt lõdvestustehnikad, elustiilinõustamine, hingamisharjutused jmt)
  • Nõustamine igapäevase toimetuleku osas (nt dementsuse korral) Ravimiinfo jagamine, raviskeemi järgimise õpetamine, verepildi jälgimine, ravi jätkamise vajalikkuse hindamine.

Hind

40 €

Kestus

kuni 50 minutit


Liina Hürden

Liina Hürden

Vaimse tervise õde

Spetsialistist lähemalt

Broneeri aeg online’is

Teenus: Vaimse tervise õe konsultatsioon

Otsi vabasid aegasid