Spetsialistid

Confidost leiad laia valiku oma valdkonnale pühendunud arste ja spetsialiste. Meie tervisespetsialistid annavad nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Arstid, õed ja kõik teised spetsialistid teevad omavahel koostööd ja vajadusel suunatakse teid kolleegi juurde vajaliku abi saamiseks. Confidos on lühikesed ootejärjekorrad ja mitmed teenused on broneeritavad ka läbi Haigekassa.

Vali

  Isiksuse uuring

  Näita vabasid aegasid

  Isiksuse uuring aitab tuvastada käitumismustreid, mis panevad inimest ühetaoliselt jäigalt reageerima erinevates isiklikes ja sotsiaalsetes olukordades ning võivad ilmneda inimese mõtlemis- ja tajumisviisis, emotsioonides ja suhtlemisstiilis.

  Väljakujunenud stiil võib häirida eluga toimetulekut ning tuua kaasa raskusi nii inimesele endale kui tema lähedastele. Isikuhäiretega võivad kaasneda depressioon, ärevus või teised psüühikahäired. Isiksusehäiretele viitavad jooned ilmnevad harilikult juba lapse- või noorukieas ning püsivad ka täiskasvanuna.

  Isiksuse uuringu tulemused aitavad eristada probleeme, on toeks diagnostiliste otsuste langetamisel ning järgeva psühhoteraapia kavandamisel ja läbiviimisel.

  Isiksuse uuring koosneb:

  • Kliiniline intervjuu ja küsimustike täitmine emotsionaalse seisundi hindamiseks
  • Struktureeritud diagnostiline intervjuu
  • Tulemuste analüüs ja kokkuvõtte koostamine

  Hea teada

  • Uuringut teostatakse alates 18-eluaastast
  • Uuringule soovitame tulla värske ja puhanuna
  • Intervjuu ja testide läbiviimine toimub esimesel kohtumisel. Arvesta selleks 3 tundi.
  • Uuringu tulemuste kohta tagasiside andmine toimub eraldi kohtumisel, milleks lepitakse patsiendi soovi korral kokku sobiv aeg. Tagasiside kestus on kuni 30 minutit, hinnaga 50 €
  Isiksuse uuring
  330 €
  kuni 180 minutit
  Uuring tagasiside
  50 €
  kuni 30 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Isiksuse uuring

  Otsi vabasid aegasid