Confido Meditsiinikeskuse psühholoogid ja psühhiaatrid

Psühhiaatrid

Kõikidel inimestel võib elu jooksul ette tulla kergemaid ja lühiaegseid või raskemaid ja kestvamaid vaimse tervise häireid. Psühhiaater hindab inimese psüühilist seisundit ning annab soovitused edasise raviplaani osas-lähtuvalt vajadusest määrab ravimeid, annab soovitusi psühhoteraapiasse minekuks või mõne muu spetsialisti poole pöördumiseks. Psühhiaatri konsultatsioonide sagedus ja ravi kestvus sõltub patsiendi seisundist ning haiguse kulust, reeglina on visiitide sagedus suurem ravi algusfaasis. Psühhiaatri peamiseks uurimismeetodiks on psühhiaatriline intervjuu, täpsustavaid uuringuid määratakse vajaduse ilmnedes.

  Aktiivsus- ja tähelepanuhäire esmane diagnostika täiskasvanutele

  Aktiivsus- ja tähelepanuhäire on levinud häire, mis ilmneb tavaliselt lapseeas ning võib inimest mõjutada kogu ülejäänud elu. Selle sümptomiks on raskused tähelepanu säilitamisel ja keskendumisel ning ülemäärane aktiivsus ja impulsiivsus, millel on negatiivne mõju õppimisele, töö tegemisele või sotsiaalsele toimetulekule. Sümptomid võivad ilmneda erineva raskusastmega ning hüperaktiivsust alati ei esine.

  Enne ravi alustamist on esmaseks korrektseks diagnoosimiseks vajalik põhjalik anamneesi kogumine, soorituse hindamine ning kliiniline intervjueerimine.

  Antud teenus on mõeldud ainult täiskasvanutele. Teenuse eest tasumine käib kolmes osas vastavalt vastuvõttudele:

  Hea teada

  Kellel on psühhiaater teises raviasutuses või on vaja teha uuringut ravivastuse jälgimiseks, saab teha ka eraldi aktiivsus- ja tähelepanuhäire sümptomaatikat hindava uuringu. Sellisel juhul väljastatakse talle tulemused tõlgendamiseks teises raviasutuses.

  Broneeri aeg

  Aktiivsus- ja tähelepanuhäire esmane diagnostika koosneb kolmest vastuvõtust:
  1. vaimse tervise õe vastuvõtt, mille käigus viiakse läbi ATH diagnostiline intervjuu
  120 €
  kuni 90 minutit
  2. aktiivsus- ja tähelepanuhäire sümptomaatikat hindav test
  170 €
  kuni 45 minutit
  3. psühhiaatri konsultatsioon
  180 €
  kuni 50 minutit
  KOKKU
  470 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu