Vaimse tervise õde

Vaimse tervise õde nõustab, õpetab ja konsulteerib patsienti ja tema lähedasi erinevate vaimse tervise probleemide teemal, näieks ärevushäired, meeleoluhäired, depressioon jne. Vaimse tervise õde oskab patsiendile õpetada ka eneseabi võtteid ärevus- või paanikahoogude korral. Tihti on just vaimse tervise õde "peaasjadega" seotud mure puhul esmaseks kontaktiks, sest ta täpsustab ja hindab terviseseisundit, nõustab ning vajadusel suunab edasi psühhiaatri vastuvõtule.

Vali

Vaimse tervise õe konsultatsioon (lapsed)

Näita vabasid aegasid

Laste vaimse tervise õde on erioskuste ja teadmistega spetsialist, kes tegeleb üldjuhul kuni 18-aastaste laste ja noorukitega.

Lapsega võib vaimse tervise õe poole pöörduda erinevate vaimse tervise muredega. Vaimse tervise õde teeb tihedat koostööd psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistidega ning rakendades erinevaid teadmisi ja oskusi, leitakse inimese terviseprobleemile sobivaim ja tulemuslikem lahendus.

Vaimse tervise õde hindab terviseseisundit ja annab soovitusi nii edasisuunamisteks kui ka korduvateks tervisealasteks nõustamisteks.

Laste vaimse tervise õe vastuvõtt
60 €
kuni 50 min

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
Raatuse 21, Tartu

Broneeri aeg online’is

Teenus: Vaimse tervise õe konsultatsioon (lapsed)

Otsi vabasid aegasid