Confido_Meditsiinikeskuse_spetsialistid

Protseduurid

Confido kogenud spetsialistid teostavad laia valikut meditsiinilisi protseduure. Sõltumata probleemi olemusest pääsete meie juurde kiiresti ravile. Protseduuridele tullakse reeglina arsti suunamisega, kuid perearsti saatekiri ei ole vajalik.

Vali protseduur

  Kõrvaloputus

  Näita vabasid aegasid

  Kõrvaloputus aitab eemaldada kuulmekäigust vaigukorke. Kõrvavaik on vaigu- ja rasunäärmete eritis, mis kaitseb kuulmekäiku põletiku, tolmu ja mustuse eest. Enamasti on kõrvavaik pehme ja väljub kõrvast iseenesest. Kui aga kuulmekäik on kitsas ja käänuline ning kõrvavaik kuiv ja kõva, tekib kuulmekäiguummistus, mis omakorda võib põhjustada kuulmise langust ja isegi kõrvavalu.

  Kuna kuulmekäik on õrn ja selle kodusel puhastamisel vatitikuga võib seda kergesti vigastada või vaiku sügavamale lükata, soovitame pöörduda asjatundjate poole kõrvade loputamiseks õigel ja ohutul moel.

  • Paar päeva enne kõrvaloputusele pöördumist soovitame tilgutada kõrva apteegis müüdavaid vaiku lahustavaid õlisid. Need muudavad vaigu pehmemaks, lihtsustades selle välja loputamist.
  • Kui vaigukork kipub kõrvadesse kogunema korduvalt, soovitame teha kõrvaloputust regulaarselt, et vältida kuulmise langust ja kuulmekäigu kahjustusi.
  • Kõrvaloputus on kiire ja enamasti valutu protseduur, mis võtab aega 15–20 minutit ja seda teevad kogemustega pereõed.

  Hind

  25 €

  Kestvus

  15-20 minutes

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Kõrvaloputus

  Otsi vabasid aegasid